Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза, - Олег Мейдич(Прес-служба ВО "Батьківщина")

Фінансування лікування та реабілітації військових має бути збільшено у 2,6 раза, - Олег Мейдич(Прес-служба ВО "Батьківщина")

Герої, які захищають Україну від російського агресора, та родини загиблих бійців мають бути захищені державою.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час візиту разом з командою до шпиталю у Харкові.

«Наша команда переконана і добиватиметься того, щоб на лікування військовослужбовців виділялося у 2,6 раза більше коштів. Крім того, за  ними мають зберігатися «бойові» виплати та доплати в повному обсязі на час лікування й реабілітації. А процедура оформлення документів, необхідних для отримання коштів, має бути негайно спрощена, і цим мають займатися військові частини», - наголошує народний депутат України від ВО «Батьківщина» від Вінниччини ОЛЕГ МЕЙДИЧ.

Лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко пропонує, щоб на лікування військовослужбовців, які боронять Україну, виділялося у 2,6 раза більше фінансів саме  у порівнянні з лікуванням цивільних, адже у воєнних шпиталях не вистачає грошей: «Такі лікарні мають бути першим  пріоритетом і не повинні фінансуватися по залишковому принципу».

Протезування повинно бути на найвищому технологічному рівні, а держава має закуповувати найкращі протези у світових виробників і стояти на заваді «дерибану» заводів з протезування.

Поміж пріоритетів, на думку Тимошенко, повинно бути й створення мережі сучасних реабілітаційних центрів та хоспісів для лікування військовослужбовців з інвалідністю. Суттєвого осучаснення, за її словами, потребує також національний перелік медикаментів для лікування поранених бійців, які купуються за державний кошт.

«Крім того, не мусять поранені бійці це оформлювати. Це має зробити день у день військова частина, щоб наші поранені герої мали і грошове утримання, і всі надбавки», – зазначає ОЛЕГ МЕЙДИЧ.

Лікування поранених героїв має відбуватися до повного одужання, не може бути обмежено в термінах і має включати також реабілітацію.

 Саме наша команда «Батьківщини» добилася ухвалення постанови уряду про збільшення в 1,5 раза зарплати медикам, які працюють в зоні бойових дій. Саме наша команда домовилася про те, щоб негайно коригувати протоколи та Нацперелік медикаментів. Саме команда «Батьківщини» домовилася про те, що зараз розглядається питання про підняття у 2,6 раза тарифів на лікування та харчування військових.

keyboard_arrow_up