Екологічний підхід: переваги багаторазових підгузків, про які важливо знати батькам(Новини компаній)

Екологічний підхід: переваги багаторазових підгузків, про які важливо знати батькам(Новини компаній)

З появою немовляти на плечі батьків лягає величезна відповідальність. Одне з важливих рішень, яке вони мають прийняти — вибір підгузків для догляду за малюком.Вони повинні бути практичними, зручними, безпечними, виготовленими з високоякісних матеріалів, а також забезпечувати сухість і комфорт протягом дня. Всім цим критеріям відповідають багаторазові підгузки.

Завдяки гіпоалергенності, екологічності та доступній ціні, багаторазові засоби гігієни мають великий попит. У чому секрет їхньої популярності — читайте далі у статті.

Переваги та особливості багаторазових підгузків

Багаторазові підгузки схожі на звичайні дитячі трусики, але мають змінні вкладки, що прикріплюються за допомогою кнопок або вставляються в спеціальну кишеню. Вироби виготовляють з нешкідливих матеріалів: мікрофібри, бавовни, бамбука тощо. Вони м'які та приємні на дотик, не натирають шкіру в області ніжок, живота та спинки, а також не спричиняють подразнення. Багаторазові підгузники добре вбирають і утримують вологу, не сковують рухи дитини, не сповзають, підходять для використання як вдень, так і на ніч.

На відміну від одноразових засобів гігієни, їх можна використовувати повторно. Прати мамі доведеться щодня, натомість вдасться суттєво скоротити витрати, оскільки купувати велику пачку памперсів щотижня не доведеться. Зазначимо, що одноразові підгузки забруднюють довкілля нарівні з пластиковими пакетами. Тому вибір на користь багаторазових виробів допоможе зберегти природу та зменшити обсяги сміття.

Види багаторазових підгузків

Виробники пропонують величезний асортимент багаторазових засобів гігієни. Наприклад, тут ви знайдете підгузки різних форм, розмірів і кольорів, які можна прати. На сайті Pampik можна придбати:

Завдяки такій різноманітності найкращий варіант знайдеться для будь-якого випадку.

Як вибрати багаторазові підгузки

Під час вибору багаторазових підгузків звертайте увагу на їхній матеріал і спосіб фіксації. Віддавайте перевагу виробам із натуральних тканин з кнопками. Також враховуйте розмір. Він має бути правильно підібраний, щоб дитина не відчувала дискомфорту. Альтернативне рішення — безрозмірні моделі, які можна регулювати.

Важливий момент — багаторазові засоби гігієни не підходять для новонароджених. Фахівці не рекомендують використовувати їх для малюків, яким ще не виповнилося 5 місяців.

Якісний підгузок — запорука гарного самопочуття та настрою дитини. Відповідально підходьте до вибору та купуйте тільки найкраще!

keyboard_arrow_up