Які переваги та недоліки в законі про мобілізацію? Ми запитали вінничан

Які переваги та недоліки в законі про мобілізацію? Ми запитали вінничан
  • Закон про мобілізацію почав діяти з 18 травня.
  • Запровадили, зокрема, зниження призовного віку, скасування статусу «обмежено придатний», збільшення штрафу за відмову від повістки.
  • Чи ознайомлювалися ви зі змістом цього закону? Що з нововведень здається вам правильним, а що непокоїть?

Ми запитали вінничан на наших сторінках у Facebook та Instagram. Загалом отримали понад сотню коментарів. Ось деякі з відповідей:

Юлія Шеремет

— Закон має діяти на кожного, починаючи з Верховної Ради, «95 кварталу», суддів, прокурорів і їхніх родичів, кумів братів! Всі повинні бути одинакові перед Законом!

Відео дня

Василь Андронік 

— Безвідповідальність та безкарність вищого керівництва влади, яка усіма силами намагається закрити прогалини у своїй некомпетентності людськими життями. Прекрасно це видно зараз на Харківщині.

Наталія Кожухар

— Прості хлопці, як нас захищали, так і будуть. Багаті відкупляться чи матимуть бронь — будуть в тилу. Як і всі служби, що давали присягу захищати народ.

Аркадій Крисько

— Ще один спосіб наповнення бюджету коштом злиденних. Питання коли будуть покарані ті, хто роками вів країну не народним шляхом, країну яка могла б бути дійсно європейською з міцною економікою, а не джунглі з маркетами купи продай

Богдан Северин

— А тим часом бронь отримали працівники Фавбет. Тобто, забронювали від мобілізації букмекерів, онлайн казино. Стратегічне підприємство. Дякую, дуже дякую.

Марія Тис

— Владо, коли вже будите мобілізувати своїх дітей? А також дітей всіх депутатів, олігархів, прокурорів, мажорів та інших? Тоді напевно скінчиться війна.

Антоніна Рудник

— Вони вже почали виконувати закон. У знайомого сина призвали, якому 22 роки. Думав на строкову, а виявилось — ні. Мобілізований.

Наталія Скиданчук

— Я так зрозуміла, що ми вертаємось у далеке минуле, де були пани та раби. Простий люд, то є рабами, а вся верхівка при владі то є пани. Де справедливість, де ваша совість? Такого цинічного закону, мабуть, ніде немає.

 

Читайте також:

Десять пікапів «Мітсубісі» хоче купити Вінниця для ЗСУ. Скільки витратять грошей?

«Таких як він, ніколи більше не буде». Вінниця попрощалася з Назарієм Гринцевичем

У Вінниці встановлять ще одну камеру автофіксації порушень ПДР. Де саме?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)

keyboard_arrow_up