Як вирішити проблему з електросамокатами у Вінниці? Ми запитали

Як вирішити проблему з електросамокатами у Вінниці? Ми запитали
  • У Вінниці популярність електросамокатів зростає з кожним днем. Це зручний спосіб пересування, який допомагає об'їхати місто швидше, не стояти в заторах і економити час.
  • Але разом із тим виникають і проблеми: заблоковані тротуари, перешкоди для пішоходів і небезпека для містян — це лише частина труднощів.

Ми запитали наших читачів на своїх сторінках у Facebook та Instagram, як боротися з цими проблемами й зробити місто зручнішим для всіх. Ось деякі з відповідей:

Вікторія Селезньова
— Прописати все про електросамокатників у ПДР, тобто офіційно визначити їхній статус і статус цього транспорту. Бо те, що зараз є, — повна каша: одні їздять по тротуарах, інші — по велосмугах, треті — по проїзній частині. П'яні їздять, по троє, діти тощо. Звісно, усе це треба врегулювати на рівні ПДР.

k_palazchenko
— Та як? Реалізувати спеціальні зони для парковок по всьому місту. Також обмежити вік, з якого можна використовувати самокати. Що це таке, коли діти по 10–14 років їздять по проїзній частині або по пішохідних зонах? А ще за пошкодження і неправильне паркування самокатів запровадити штрафи, які автоматично списуватимуться з картки.

Відео дня

Зоя
— Як? На проїзній частині є велосмуга, але вони все одно їдуть по тротуару. Це стосується і велосипедистів. Скоро випадково почну врізатися в них візочком.

Світлана Рулько
— Безвідповідальність самокатерів за наїзди на пішоходів — це провина влади міста! Адже саме вона винна у влаштуванні велодоріжок на тротуарах і навіть у виділенні для цього більшої частини тротуару. Раз електросамокат — це транспорт, то й рухатися він має по проїзній частині, з самого правого краю, на відстані одного метра від тротуару. Саме там мають бути велодоріжки, а не на тротуарі!

Marina Mazur
— Був наїзд на мене кілька разів, навіть коли людина-початківець їхала і просто мовчала: наїхала на ноги й поїхала далі. Другий випадок: їхали діти, вдарили по спині й утекли.
І загалом спостереження: біля перехожих вони проносяться зі швидкістю вітру! Питання: їхати впритул — це обов'язкове правило для них, щоб люди від переляку підстрибували?!

 

Читайте також:

До якого храму підете освячувати великодні кошики? Ми запитали вінничан

Як розв'язати проблему заторів у Вінниці? Ми запитали

Які проблеми у Вінниці вас найбільше хвилюють? Ми запитали

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up