У Вінниці звільнили керівника інституту реабілітації осіб з інвалідністю

У Вінниці звільнили керівника інституту реабілітації осіб з інвалідністю
  • В межах рішення про ліквідацію МСЕК, з посади Віктор Ляшко звільнив керівника Науково-дослідного інституту реабілітації осіб з інвалідністю Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова Віктора Шевчука.

Прийняті кадрові рішення — звільнено керівників Центральної медико-соціальної експертної комісії МОЗ України, Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності МОЗ, Науково-дослідного інституту реабілітації осіб з інвалідністю Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова, написав на своїй сторінці у Фейсбук Віктор Ляшко.

Статки Віктора Шевчука

Науково-дослідний інститут реабілітації осіб з інвалідністю є структурним підрозділом Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова. 18 жовтня закладу виповнилося 50 років з моменту заснування. Керівником установи є доктор медичних наук, професор Віктор Шевчук.

Відео дня

Аналізуючи декларацію, дізнаємось, що Віктор Шевчук володіє квартирою площею  93,7 м2, двома земельними ділянками загальною площею 22 384 м2. Їздить на автомобілі Volkswagen Passat 2010 року випуску. Загальний дохід за 2023 рік склав 402 148 гривень.

Міністр охорони здоров'я зауважив, що медико-соціальна експертиза має проводитись прозоро і справедливо, бути орієнтованою на людину. Корупції і зловживанням в ній не має бути місця.

— Абсолютно підтримую сьогоднішнє рішення РНБО, яке передбачає ліквідацію медико-соціальних експертних комісій з 31 грудня 2024 року та повну цифровізацію проходження всіх етапів. Розуміючи поточні проблеми, торік МОЗ розпочало перевірку обґрунтованості рішень МСЕК про встановлення інвалідності чоловікам у віці від 18 до 60 років, що були прийняті у період дії воєнного стану. Загалом відбулося три раунди перехресних перевірок, під час яких були переглянуті понад 90 тисяч справ. Також ми активізували взаємодію з правоохоронними органами. Опрацьовано майже 19 тисяч медико-експертних справ. Результати цієї співпраці ми всі бачимо останнім часом в ЗМІ у вигляді повідомлень про затримання та вручення підозр. Однак ці результати не є достатніми. Вони не влаштовують ні мене, ні суспільство. Законодавство чітко регулює, які інституції мають регулярно проводити перевірку обґрунтованості рішень, прийнятих комісіями на всіх рівнях, і в разі необхідності скасовувати їх, аналізувати випадки необґрунтованих рішень, розглядати оскарження, працювати над удосконаленням процесу, — відмітив Віктор Ляшко після розголосу на четвертому році керування МОЗ.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли про те, скільки працівників прокуратури мають групу інвалідності у Вінниці, а також які статки мають керівники комісій у вінницьких МСЕКах.

Читайте також:

ДТП на пішохідному переході: 63-річний керманич Renault Megane збив школяра

Скільки прокурорів у Вінниці мають інвалідність та отримують пенсію

Вбивцю 92-річної бабусі в Іллінцях суд залишив під вартою. Дізналися нові деталі злочину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (13)
  • Мельничук Андрей

    Не вже є справедливість, десь з місяць чи два назад була у мене спроба госпіталізації правда невдала бо захотіли 💵. Але нічого не змінилось, персонал то залишився..
  • Valentina Vvv

    Я пам'ятаю як красиво його призначали . Як його хвалили , за нього казали такі гарні слова . Ось треба таких людей звільняти які беруть на себе обов'язок за цю людину . Як в банку поручителя судити треба цих людей які рекомендують  таких як цей вже нелюдь .
  • ༒𓆩ł₦N₳𓆪༒

    Свого часу я там працювала.На питання,чому ремонти не робилися в приміщенні -держава не виділяла кошти .Як бачимо виділяла "тільки комусь в карман "
  • Евгений

    Вони вже давно все поховали, нехер там шукати..

    Ihor reply Евгений

    За кордоном
    Інваліди вивезли

keyboard_arrow_up