Вбивцю 92-річної бабусі в Іллінцях суд залишив під вартою. Дізналися нові деталі злочину
- Жорстока розправа над бабусею сколихнула всю Іллінецьку громаду. Співмешканець 8 жовтня побив стареньку і та померла у власному будинку. Сьогодні, 22 жовтня, Вінницький апеляційний суд розглядав апеляційну скаргу захисника підозрюваного і залишив кривдника під вартою.
В Ілліцецькій громаді на фоні побутового конфлікту співмешканець наніс удари старенькій бабусі. Від отриманих травм пенсіонерка померла на місці. 35-річного фігуранта затримали у процесуальному порядку та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Про це ми повідомляли раніше.
Сьогодні Вінницький апеляційний суд, розглянувши апеляційну скаргу захисника підозрюваного, ухвалу слідчого судді Іллінецького районного суду залишив без змін. Тож фігурант кримінальної справи про вбивство 92-літньої жінки надалі перебуватиме під вартою.
З ухвали дізнаємось деталі кримінальної справи. Близько 18.00 8 жовтня за місцем спільного проживання бабусі з підозрюваним на побутовому грунті та тривалих неприязливих відносин виник конфлікт. Чоловік, перебуваючи біля вхідних дверей житлового будинку, застосувавши до потерпілої фізичну силу, кинув останню на землю, після чого, діючи умисно, усвідомлюючи, що посягає на життя іншої особи, передбачаючи і свідомо бажаючи настання суспільно-небезпечних наслідків у вигляді смерті потерпілого, застосовуючи фізичну силу відносно особи похилого віку, наніс множинні удари руками та ногами в область голови, шиї, грудної клітини та живота бабусі, спричинивши їй тілесні ушкодження від яких вона померла на місці події.
Згідно лікарського свідоцтва про смерть старенька померла внаслідок сполучної травми тіла.
За словами адвоката підозрюваного, його підзахисний вину не визнав. Каже, що той, можливо, заподіяв смерть із необережності: випадково вдарив потерпілу дверима, коли відчиняв їх, і від того вона впала. Також повідомив: висновку експерта про механізм нанесення тілесних ушкоджень немає.
Загалом захисник назвав підозру його клієнту необґрунтованою. Клопотав перед судом про зміну йому запобіжного заходу з тримання під вартою на цілодобовий домашній арешт із носінням електронного засобу контролю. Водночас просив зважити, зокрема, на те, що підорюваний — не судимий, має на утриманні трьох неповнолітніх дітей, офіційно працює та його позитивно характеризують.
Однак Вінницький апеляційний суд дійшов висновку: апеляційна скарга адвоката задоволенню не підлягає. Кривдника, як повідомили в судовій пресслужбі, залишили під вартою.
Читайте також:
Нетверезий чоловік викрав ВАЗ у 71-річного пенсіонера в комендантську годину
На трасі біля Вінниці сталася потрійна ДТП. Зіткнулися BMW, Fiat та Chery
Викрадений бус жителя Тульчина знайшли у Кіровоградській області
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
Nina
Валентина
це ж не перевищення самооборони! це навмисне вбивство.
Марія
Володимир Чубатюк
Без коментарів