Друге життя непотрібних речей або Куди подіти старий одяг: приймальні у Вінниці

Друге життя непотрібних речей або Куди подіти старий одяг: приймальні у Вінниці
  • Багато хто стикається з тим, що в домі багато речей, які вже ніхто не збирається носити. Речі можуть бути завеликі або замалі, вийти з моди або просто перестати подобатися.
  • Викидати їх шкода, носити не будеш, складати ніде — шафа не гумова. Ми підготували для вас пункти прийому, де речі охоче приймуть з радістю і вдячністю.

ГО «Полумя надії» теж приймає одяг та взуття для безхатченків, якими опікуються вже роками. Їх штаб знаходиться за адресою вул.Пирогова, 74. З волонтерами можна зв’язатися за номером (063) 375 0730.

Кризовий центр «Дім Мама» – сюди можна віддати речі для жінок та дітей різного віку.  Тут перебувають жінки, які опинилися у важких життєвих обставинах разом з дітьми. Знаходиться центр у Луці Мелешківській, вул. Верхня-Нагірна, 38.Телефон: (093) 006 68 22.

Ще один кризовий центр «Допоможемо вижити» опікується людьми, які потребують втручання зі сторони. Тут збирають одяг, взуття, ліки та продуктові набори. Контактний номер: (096) 006 3605.

Відео дня

Одяг для дорослих і дітей можна передати громадській організації «Спільна справа» за адресою  вул. Замостянська, 7. Волонтери віддають одяг потребуючим людям із соціально-уразливих верств.

Одяг у кепському стані можна віддати в «Екоштал» — станцію сортування вторсировини. Волонтери передають ужиткований одяг у «Верету», що в селищі Стіна. Там зі старих речей майстрині виготовляють килимки та сумки. «Екошатл» знаходиться за адесою вул. Юності, 9.


Читайте також:

Затоплені села, скельні монастирі та криваві легенди. Куди поїхати у подорож на Поділлі?

«Любов до України починається з любові до села» або Як видавництво розповідає історію Вінниччини

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (26)
  • Юлія Гриб
    Шкода, що забрали контейнер біля вежі. Було зручно залишати там.
  • Олена Бойко
    👍
  • Инна Козловская
    Очень нужное дело.
  • Юрий Осийский
    «Народ оказался публикой... Массам преподносят смысл, а они жаждут зрелища». Жан Бодрийяр.

keyboard_arrow_up