Боєць «Червоної Калини» на псевдо «Історик» запостив у соцмережі милий оберіг

Боєць «Червоної Калини» на псевдо «Історик» запостив у соцмережі милий оберіг
  • Артилеристу бригади «Червона Калина» з позивним «Історик», який родом Вінницької області, кохана подарувала оберіг з милою комашкою. Він завжди на бронежилеті бійця.

Фотографії воїна та оберегу запостили на сторінці 14-ої Штурмової бригади Нацгвардії України «Червона Калина» у соцмережі Фейсбук.

«Зозулька» — так на Вінниччині, звідки родом артилерист бригади «Червона Калина» на псевдо «Історик», називають комашку, яку ми звикли називати сонечком. І саме зозулькою називає свою кохану дівчину юнак.

Тому кохана подарувала йому ось такий оберіг, який завжди знаходиться на бронежилеті у бійця. Гвардієць з ніжністю дивиться на оберіг та розповідає цю історію. Каже, що це його постійне нагадування про кохання та дім.

Відео дня

Користувачі Фейсбуку відреагували на такий милий прояв любові і під дописом залишають коментарі з побажаннями Божого захисту для «Історика» та всіх українських воїнів.

Оберіг став для «Історика» не просто талісманом, а частиною його душі. Він символізує все те, за що він бореться, і все те, до чого він прагне повернутися.

Історія бійця та його Історика та його «Зозульки» — це зворушлива історія про кохання, вірність та мужність. Це нагадування про те, що навіть у найскладніші часи людський дух не втрачає здатності до любові та надії.

Оберіг «Зозулька» — не просто красивий сувенір, це символ незламного українського духу. Це символ того, що любов і віра завжди перемагають.

 

Читайте також:

Гвардієць з бригади «Червона Калина» ремонтує зброю для побратимів на передовій

Воїнам з бригади «Червона калина» передали 20 FPV дронів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Наталья

    Які наші діти сильні. Одні зі зброєю, інші роблять обереги та моляться. Бажаю всім сил та витримки.🙏🙏🙏💙💛
  • Наталя

    я

keyboard_arrow_up