Люди

Люди

Воїн поліг 26 червня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Вважався зниклим безвісти. Рідні вірили та чекали... На жаль, дива не сталося.

Сьогодні, 20 лютого, у День пам’яті Героїв Майдану згадуємо про наших земляків, які загинули у середмісті Києва. Їх було троє  — Валерій Брезденюк, Максим Шимко, Леонід Полянський Що згадують про них рідні?

Солдат Національної гвардії України Віталій Шпінь врятував двох односельчан, які провалилися під лід. Чоловік каже, що саме йшов до своєї котельні, аби підкидати дров, як почув крики про допомогу. Він не вагаючись, взявся рятувати, захопивши із собою дві переноски. Як діставав хлопців із крижаної води — читайте у матеріалі.

Вінниця сьогодні, 20 лютого, проводжає у вічність Захисника Юрія Снігура. Серце воїна припинило битися 18 лютого… У нього залишились дружина та донечка.

«Мій ДЖМІЛЬ з брунатними очима» — так назвала свою книгу на спомин про чоловіка Юлія Гаврилюк. «Джміль» це був позивний Володимира Гаврилюка, а очі у нього справді були такого кольору, як у назві книги. Чому написання книги далося їй легко? Про це розповіла журналісту «20 хвилин».

Говорити про вибір під час повномасштабної війни дивно, адже він все одно — війна. Але ти можеш обрати: де будеш воювати, поруч з ким будеш воювати і ким ти будеш на цій війни. Для цього 25 лютого, вперше відбудеться захід, де про себе розкажуть представники військових навчальних закладів, військових частин та підрозділів, ветеранських організацій і волонтери. В цей день Вінниця буде вільною від перевірок і повісток.

В бою за Україну загинув житель Теплицької громади Андрій Споран. Життя воїна трагічно обірвалося 15 лютого поблизу населеного пункту Курдюмівка Бахмутського району Донецької області.

Сьогодні, 18 лютого, відбудеться прощання з полеглими Героями — 23-річними Артемом Іванішиним та Вадимом Кондратюком. Молоді люди пішли на фронт добровольцями та воювали в складі штурмового полку «Цунамі» бригади поліції «Лють». Їхнє життя обірвалися у бою цієї середи, 14 лютого.

Вадим Кондратюк воював в об’єднаній штурмовій бригаді «Лють». Життя воїна обірвалося 14 лютого. Йому назавжди буде 23...

Поговорили з архімандритом ПЦУ Софронієм Чуприною про те, чи обов'язково у 21 столітті дотримуватися усіх заповідей, сексуальні стосунки у парі до вінчання, аборти, забобони, ЛГБТ та не тільки.

keyboard_arrow_up