Люди

Люди

Три місяці Вінницьку обласну державну адміністрацію очолює Сергій Борзов.

Роман Борисович Аксельрод Почесний громадянин міста Вінниця. Проректор з навчальної роботи і регіонального розвитку Київського національного університету будівництва і архітектури, проживає у Вінниці.

П'ятий президент України і лідер партії «Європейська солідарність» захворів на Covid-19. Про це він написав у Фейсбуці зі словами «Сподіваюся на швидке одужання і закликаю всіх українців берегти себе».

Під час аварії літака Ан-26 загинули двоє наших земляків — Максим Хом'ячук з Оратівського району та Роман Корчовський з Крижополя. Обидва були курсантами Харківського університету Повітряних сил імені Кожедуба. 21-річний Максим під час недавніх навчань пролітав над Вінницею. Здійснилася мрія Романа — він дуже хотів літати і вже самостійно пілотував літак. Батьки загиблих здали аналізи на ДНК. Чи правда, що курсанти пишуть заяви на звільнення з університету?

Апеляційний суд залишив без змін рішення міського суду, за яким спливає термін домашнього арешту для Крейга Ланга. Тепер він може вільно пересуватися містом, однак все ще є підсудним. Вже майже рік в міському суді розглядається справа про екстрадицію американця до США. Ланга, який у 2015 році приїхав воювати на боці української армії, підозрюють у подвійному вбивстві у Флориді.

«За 5 років моєї роботи у міській раді було зроблено чимало, але я прекрасно розумію, що достатньо не буває. Я відчуваю в собі сили та маю бажання продовжити роботу на благо міста. На сьогодні у Вінниці політична партія «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» – це єдина реальна конструктивна опозиція. Я вважаю, що ефективною робота міської ради, може бути лише за наявності альтернативної думки та конструктивного діалогу між депутатами. Саме для цього потрібна наша партія. Ми зібрали команду професіоналів за різними напрямками, які готові робити Вінницю ще кращою», – заявив Олександр Ревунов на партійній конференції.

Багато вінничан стали зірками вітчизняного шоу-бізнесу і головними героями світської хроніки Катерини Осадчої. ТОР-5 випусків проекту з нашими земляками ми покажемо у цій публікації.

На Поділлі найперше почали впроваджувати примусову колективізацію та закривати церкви. Селяни бунтували та не йшли на поступки. Щоб придушити їх повстання, влада пішла на злочин проти власного народу — Голодомор. Пережила ці всі жахіття Надія Корольова, яка народилася в селі Іванківці Тиврівського району. Коли почався Голодомор, їй було 10 років.

Дуже часто в нашому суспільстві людей з інвалідністю визнають недієздатними, а вони доводять протилежне. У Вінниці для такої молоді створили соціальні майстерні та інклюзивні теплиці. Тепер у спеціалізованому тепличному господарстві 16 людей з обмеженими можливостями вирощують квіти, зелень, овочі та розсаду.

Чергові вибори у Вінниці призначені на 25 жовтня. Тоді ми будемо обирати як нову міську раду, так і очільника міста. Передвиборчі перегони набирають «обертів»: політичні сили продовжують висувати кандидатів на посаду голови Вінниці. Розповідаємо, хто ці люди та чим відомі.

keyboard_arrow_up