Люди

Люди

Під час карантину у Вінниці відкрили групу дитячої психодрами. Психологиня Наталія Лукашенко разом з подругою Тетяною Сус допомагають дітям та підліткам позбавитися комплексів та стати комунікабельними. Такі групові інтенсиви для дітей стали першими у Вінниці. Це ще одна історія вінничан про створення власної справи на карантині.

Незвичайний притулок облаштувала родина Микити та Ірини Здравих, які переїхали на Вінниччину із Дніпра кілька років тому. Подружжя скуповує у селян худобу, яку збирались пускати під ніж. Далі вони вигодовують її на сіні, яблуках та зелені. А з отриманого від корів молока іноді виготовляють для себе домашній сир за стародавніми рецептами. 

Після народження дитини жінки можуть відчувати страх, пригнічення або апатію. Якщо такий стан триває понад два тижні — це може бути післяпологовою депресією. Якщо вчасно звернутись по допомогу, депресію можна вилікувати й почати насолоджуватись материнством.

Як не вигоріти емоційно та фізично, коли і батьки, і діти перебувають вдома на постійній основі, і при цьому поєднувати роботу, виховання та хатні справи? Ми зібрали досвід вінницьких матерів та поради психолога про те, як мирно жити, а не співіснувати вдома на карантині. 

Йдучи містом в холодну пору року, навіть в мороз, ви могли бачити чоловіка в одній лише футболці, або й без неї. Це Андрій Козак, якого багато хто називає крижаною людиною. Поговорили з вінницьким айсменом про його крижаний челендж, сон з відкритими вікнами, долю його теплих речей та, головне, мотивацію жити в холоді.

Булінг нині — непоодиноке явище. Він може мати форми образ, залякування чи групового ігнорування.  Вінничанка Аліна розповіла нам про свій досвід шкільного булінгу, та вдалого виходу з стану жертви за допомогою психотерапії.  Разом з психологинею розібралися, як говорити з дітьми про булінг та що робити, аби захистити дитину від цькувань у школі. 

Європою називає дехто в Донецьку територію України, вільну від окупантів. Вибратися на не окуповану частину влада так званої ДНР не дозволяє. В Росію — можна, шлях відкритий. Саме через Росію торують нині шлях донеччани, яким треба поїхати на вільну від окупантів частину України. Як це відбувається і в що обходиться, розповів один з них.

Багато вінничан стали зірками вітчизняного шоу-бізнесу і головними героями світської хроніки Катерини Осадчої. ТОР-5 випусків проекту з нашими земляками ми покажемо у цій публікації.

Стилістка Анна Слободянюк розповіла, що доцільно носити у зимовий період та як зекономити купуючи одяг Якщо колись люди використовували одяг лише як захист від холоду, то зараз за допомогою речей ми можемо самовиразитися та підкреслити свою індивідуальність

Як правильно підготуватися до співбесіди та прийти на неї впевненим у собі? Яких питань очікувати від роботодавця? Чи має значення ваш зовнішній вигляд? Що робити, коли не маєте відповіді? І про що краще не говорити? На ці та інші питання ми попросили відповісти HR-спеціалісток. 

keyboard_arrow_up