Люди

Люди

Флористика у поєднанні з миловарінням — такою справою займається Наталія Ратушняк з Ладижина.  Жінка виготовляє мило ручної роботи у формі… квітів. Вона переможець всеукраїнського конкурсу серед миловарів-флористів. Як захоплення переросло у бізнес?

До парламенту від нашої області потрапили вісім народних депутатів. За минулий рік шість з них заробили понад 1 мільйон гривень. Усі мають заощадження на суму від 1,5 мільйона гривень. При цьому троє нардепів не задекларували за собою жодного автомобіля, а один живе без власного житла. Розповідаємо цікаві факти про доходи і майно народних обранців.

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram

Кірі Нерчук всього чотири роки, та вона вже знає три мови, багато цікавого про космос, медицину, динозаврів, кухню народів світу і не тільки. Ми поспілкувалися з мамою дівчинки про захоплення її донечки, дипломатичний підхід до виховання та нерозуміння з боку інших батьків.

Все більше жінок хочуть, щоб під час їх пологів поруч була людина, яка зможе заспокоїти та простими словами розказати про все, що відбувається з нею і навколо неї.  Ці жінки звертаються до послуг так званих доул, які на період вагітності і самих пологів перетворюються на вкрай важливу людину в житті вагітної. Ми захотіли розібратися, як усе це працює і поговорили з доулою, мамами, які користувалися її послугами, а також поцікавилися думкою акушерки-гінекологині про нову професію.

Майже 10 років Ірина Борщова живе в Канаді.  За цей час вона встигла отримати докторський ступінь, написати програму, що читає дані з радара й передбачає зіткнення з іншими літаками, та отримати роботу в найбільшому науковому авіаційному центрі країни. Журналістка «20 хвилин» поспілкувалася з науковицею про роботу в авіації, ставлення до жінок у технічній сфері й особливість канадського менталітету.

Вінницький тур-клуб «Бідняжка» запрошує вінничан приєднатися до флешмобу «Чистяшки від бідняжки». Мета заходу — чисте довкілля. Учасники прибирають громадські місця, де є сміття, і за це можуть отримати подорож до Карпат.

Поруч з нами ростуть незвичайні діти, яких називають «дітьми дощу»: вони граються не так, як переважна більшість, і зовсім інакше, по-своєму, проявляють емоції. У Вінницькій області проживає близько чотирьох сотень дітей з розладом аутистичного спектру. Ще двісті мають часткові ознаки аутизму. Це неможливо вилікувати, але адаптувати людину до соціуму — реально. Про свій досвід розповіла сім’я вінничан.

Вчора, 6 квітня 2021 року, на 62-му році передчасно пішов з життя Олександр Мушинський. Він колись очолював фінансовий департамент Вінницької ОДА.

Тетяна Чехута за освітою економістка, але справою життя вважає малювання.  Ми поспілкувалися з мисткинею і з’ясували, навіщо вона у роботі використовує фен, як почала створювати абстрактні картини й чому завжди варто слідувати за мрією.

keyboard_arrow_up