Люди

Люди

У Вінницю привезли Героїв КОРДу, які загинули внаслідок ракетного удару. Тисячі вінничан в знак пошани створили живий коридор. Люди плакали, устелили дорогу квітками, вшановуючи Героїв. 

Гірким болем трагічна вісточка озвалася в серці кожного мешканця Городківки. Кривава війна без жалю забрала життя безстрашного сина України 32-річного Віталія Харука.

Боронячи Україну від російських окупантів, 21 травня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Авдіївка Донецької області, загинув уродженець села Вільшанка Городківської громади Володимир Сергійович Дазіда. Герою був лише 31 рік.

Плитоноски, підсумки та навіть турнікети швидко навчилися шити у вінницькій студії «Ornate».  Майстрині раніше відшивали дизайнерський одяг. А тепер працюють на потреби ЗСУ. Вироби готують за стандартами, працюють по запитах напряму від військових. У студії кажуть, що працювати готові до нашої перемоги.

Сумна звістка прийшла на Могилів-Подільщину. Внаслідок обстрілу загинув військовослужбовець Могилів-Подільського прикордонного загону молодший сержант Ярослав Чайковський.

Завтра, 27 травня, у Вінниці прощатимуться із Сергієм Вишневським. Він загинув поблизу Северодонецька під час виконання бойового завдання. Сім’я загиблого військовослужбовця просить на прощання з Героєм приходити з живими квітами.

Вчора, 25 травня, на 76 році життя відійшов у вічність чудовий керівник, батько, чоловік та гарна людина Гайдайчук Петро Платонович. Він був керівником технологічно-промислового коледжу з 2003 до 2014 років.

12 травня в районі заводу «Азовсталь» у Маріуполі загинув боєць з Вінниччини 31 річний Максим Слободянюк. Вчитель математики ліцею №27, класна керівник героя Наталія Савіцька, ділиться спогадами про свого улюбленого учня.

Через паливну кризу вінницькі маршрутники хочуть підняти вартість проїзду. За їх словами, економічно обґрунтований тариф — 18 гривень, замість нинішніх десяти.  Ми спитали вінничан, як вони ставляться до майже подвійного здорожчання вартості проїзду та якою є прийнятна для них ціна квитка.

У Маріуполі під час запеклих боїв та героїчної оборони 27 лютого, рятуючи життя членів екіпажу, загинув морський піхотинець Максим Ямковий з Іллінців.

keyboard_arrow_up