Люди

Люди

Патріот України, добра та чуйна людина...Таким був Анатолій Ромашов з Оратова. Чоловік пішов захищати нашу землю від ворога та героїчно загинув у бою. Військовому було 46 років.

У Вінниці живе 15-річний Микола Швець, який не сидить без діла й усіляко допомагає ЗСУ в цей складний час.  Днями хлопець написав петицію до президента, де просить надати можливість відкриття ФОП у 15 років.

Анатолій Чайковський пішов захищати нашу землю від ворога. Захищав до останнього подиху...

У бою з ворогом в Донецькій області 18 вересня 2022 року загинув житель села Долиняни Віктор Таран. Військовому було 35 років.

Автор улюбленої пісні всіх вчителів — «Вчителька», лідер гурту «ТІК» Віктор Бронюк за освітою теж педагог. Причому — двічі! Привітавши справжніх вчителів, які ніколи не прогиналися під системою, співак поділився історією, як під час педпрактики у вінницькій гімназії за націоналістичні пісні і героїзацію УПА його охрестили «фашистом».

Ольга Крупська – 70-річна тотально незряча вінничанка. Її 51-річний син В’ячеслав постійно доглядав за нею перед війною. Привозив мамі-інваліду продукти та готові страви, які готував сам.

У Козятині вчора попрощалася зі своїм земляком Героєм України Валерієм Поповим. В останню дорогу безстрашного воїна прийшли провести рідні і родичі захисника України, його сусіди, колеги по роботі та однокласники. Як проводили нашого земляка в останній путь, розповідають наші колеги з RIA Козятин.

У суботу, 1 жовтня о 12.00  в Козятині на центральній площі міста відбудеться прощання з загиблим Героєм Валерієм Поповим

На своїх уроках офіцер запасу Віктор Гоменюк навчає старшокласників основ військової та тактичної підготовки. Під час інтерв’ю із ним, журналісти «20 хвилин» спробували розібратися, чому військово-патріотичний вишкіл має стати обов'язковим для української молоді.

На війні загинув Герой Максим Андрущак з Хмільницького району. Про час та місце поховання буде повідомлено окремо.

keyboard_arrow_up