Люди

Люди

Визуальная социальная сеть Instagram есть практически на каждом смартфоне современного украинца. Аккаунты с разнообразными...

photo_camera

Суддя, який не здатен карати, стає співучасником злочину. Такою заявою відреагувала адвокат Олена Грабік на рішення...

У «Вінницькій транспортній компанії» дефіцит кондукторів Раїса Глуханюк, навпаки, не має наміру звільнятися Ви чули...

Цього року нашу країну на дитячому пісенному конкурсі у Мінську представлятиме 11-річна вінничанка Дарина Красновецька....

У нинішню неділю ми в четвертий раз відзначаємо День захисника України. Свято молоде. Але привід його установи — невеселий. Адже саме 4 роки тому почалася російська агресія на сході України. Про живих і загиблих героїв, про тих, хто допомагає їм у тилу, ми повідомляли протягом цього року. Кращі історії нашого журналіста Віктора Скрипника ми зібрали в цій публікації.   

Мандруючи восени вулицями нашої Вінниці, спостерігаємо чимало різних осінніх див і тоді виникає неймовірне бажання щось зробити власноруч! Прогулюючись у парку, можна побачити чарівну дівчину, яка збирала серед різнокольорового опалого листя каштани.

Довіра до судів у вінничан вп’ятеро вища, ніж в середньому по країні. Про це сказав експерт — радник місії ЄС з Естонії. У суддів на його батьківщині зарплата стартує від 5 тисяч євро. А як зміниться оплата труда вінницьких носителів мантії після кваліфікаційного оцінювання?

Сесія облради зібрала 54 з 86 депутатів. Розглянули тільки шість питань із 75 порядку денного…   А ще було блокування трибуни, цьомки-бомки і селфі. 

Останнім часом у молодих вінничан виникає багато запитань про своє майбутнє. На регіональному форумі молоді, який пройшов у конференц-залі готелю «Франція» визначали найболючіші проблеми та шукали шляхи їх вирішення. На нього були запрошені студенти, представники молодіжного парламенту Вінниччини,  молодіжних та громадських організацій, спортивних федерацій тощо. Загалом в роботі взяли участь близько 120 активістів.

Запитали вінничан чи задумувались вони про пошук роботи за кордоном, та що про це чули. Одні їздили працювати в Росію, інші планували побувати в Чехії. Подробиці дивіться у відеоматеріал

Старший лейтенант поліції Олександр Надзіваний переміг у номінації «Оборона. Правопорядок. Захист»  та став «Людиною року – 2018».

Майже 8000 біженців-грузинів, які тікали з Абхазії, де по них стріляли з  російської зброї, врятували  українські військові авіатори з 8 по 14 жовтня 1993-го Людей евакуювали на 17-ти гелікоптерах з гір Сванетії, там їх застав голод і холод Переважна більшість льотчиків були з Вапнярського підрозділу Військово-Повітряних сил Ще тоді офіцер з Вінниці після повернення з Грузії припустив можливу війну з Росією. Хто він?

Майбутній вінницький правоохоронець Ігор Дебелий з малих років цікавився військовими професіями та поступово себе загартовував. Читайте спогади про звільнення Торецька, Попасної, пекло Іловайська поранення та службу у батальйоні «Миротворець».

Льотчик Віктор Горенюк льотчик майже два десятиліття навчає студентів ВНТУ. Вітряк на енергетичному корпусі вишу — теж його розробка.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up