Люди

Люди

Втратити слух сьогодні простіше простого. Вибух ракети неподалік — ви глухі. Весь час слухаєте шум генератора — з часом ви глухі. Як з цим впоратись, запитали у лора.

Вінничанка Маргарита Яценко встановила національний рекорд України «Найбільша мапа України, вишита підліткою». 15-річна дівчина вручну вишила карту і фрагмент гімну України на тлі національного прапора.

Спеціаліст та хороша людина — це все про лікаря В’ячеслава Співака. Медик допомагав жителям своєї громади, до нього стояли черги. Тепер він рятує наших захисників, евакуює їх із зон, де тривають важкі бої.

До війни Леся Максаєва була декоратором, робила проекти житлових інтер’єрів та івентів. Сьогодні вона створює бойові намиста, використовуючи тризуб та гільзи, які були зібрані в перші місяці війні. Кошти з бойових намист донатить.

Сумні звістки прийшли в нашу області. Захищаючи нас з вами життя віддали два мужні воїни: Володимир Глущак та Руслан Яворський.

У Калинівській міській раді повідомили, на війні з російськими окупантами загинув житель Корделівки Андрій Пилипчук. Захиснику виповнилося лише 26 років.

Жителька області Олена Присяжнюк відреставрувала хатинку своєї покійної прабабусі, і робить з цього місця щось більше. Тепер у її хатині роблять фотосесії та знімають відео, а односельчани називають хату музеєм.  Жінка в процесі облаштування хатини знімає відео, розповідаючи про естетику села, у своєму блозі. 

На фоні всіх зовнішніх викликів, якось незручно згадувати банальні вірусняки. Але ковід нікуди не дівся, як розпочався сезон грипу, і за три тижні вже «звалив з ніг» майже п’ять тисяч вінничан, а ще маємо дві смерті. Про шанс не захворіти і не вмерти — спитаємо у лікаря.

На Донеччині ворог обірвав життя нашого земляка з Тростянеччини. Михайлу було 45 років, він сержант запасу.

Вінничанин Олександр Хіленко зник минулої доби. Поліція просить допомогти встановити його місцеперебування.

keyboard_arrow_up