Люди

Люди

photo_camera

Побували у вінницькому пансіонаті для осіб з інвалідністю та осіб похилого віку. Це наче маленька країна, де живуть кілька...

photo_camera

Навідалися до технічного університету та поговорили зі студентами про одяг та девайси. Дізналися, де вони одягаються, скільки...

В молочному ряду на ринку «Урожай» поговорили з продавцями і дізналися: чоловіків тут торгує лишень два. Всі інші люди...

Ресторатор з Італії Ауреліо 12 років працював у Німеччині, деякий час – у Нідерландах  П’ятий рік він  -- у Вінниці,...

Народні депутати фракції «Об’єднання «Самопоміч» - найдисциплінованіші серед депутатського корпусу. І не лише тому, що фактично мало пропускають пленарні засідання. Вони постійно у регіональних поїздках, щоб знати людські потреби людей і бути корисними людям.

Через зростання кількості п’яних водіїв та злочинів скоєних «під мухою» у міській раді готують проект рішення про заборону продажу алкоголю в магазинах та супермаркетах з 23.00 до 7.00. Запитали вінничан, як вони ставляться до такої ініціативи. А як вважаєте ви? Свої варіанти залишайте у коментарях.

Тема вирубки дерев для Вінниці щодня стає все більш гарячою. До редакції надійшло повідомлення про те, що у дворі за адресою вул. Скалецького, 35 вирубують дерева для облаштування парковки. Що насправді відбувається на території новоствореного ОСББ «Садки».  

Як справи в іноземців, які відкрили у Вінниці невеликий бізнес? Бельгієць Патрік Геєрінг створив в’язальний і швейний цехи, перевіз верстати. Як перевозив – то окрема історія.   Майже 20 років бельгієць працює у нашому місті. У його виробах одягнені водії автобусів, тролейбусів і трамваїв ТТУ, а також деяких силових структур Чому бельгієць все частіше задумується над тим, залишатися йому у нас, чи повертатися додому?

Продавати шкільні парти у шести європейських країнах, а весільні і вечірні сукні – у 78 (!) країнах світу, здавалося б, нереально, але їх продають Про можливості малого і середнього бізнесу виходу на закордонного споживача йшлося на бізнес-форумі Вінницький Клуб Ділових Людей запропонував підприємцям поділитися досвідом роботи реалізації продукції за рубежем Що треба знати і як діяти, аби твою продукцію купували не тільки у своїй країні?

На Всесвітньому конгресі з ортодонтії Ольга Козик представляла вінницьку клініку  Перемогла у номінації «Молоді науковці» Японські і британські технології запроваджують у Вінниці Як вдається дарувати голлівудські усмішки дорослим і дітям?  

Дзвонили в поліцію всі: люди з свідоцтвом про власності, мешканці квартири, сусіди. Чекали великого скандалу зі зламом дверей та виселенням двох мам з малими дітьми на морозну вулицю. Конфлікт за 2-кімнатну квартиру в Центрі, на яку в різний час оформили два заповіти, втихомирили копи.   Чий заповіт сфабрикований, а чий справжній? В кожної сторони своя версія.

Сімейний лікар Світлана Кожем'яко досить активний користувач соцмереж. Вона коментує та постить теми по медреформі, її цікаво читати, за нею цікаво спостерігати. Несподіванкою стало те, що лікарка працює в селі. Чи відрізняється праця міського лікаря від сільського, поговорили і побачили

Навідалися до педагогічного університету та поговорили зі студентами про одяг та девайси. Дізналися, де вони одягаються, скільки коштують їхні речі, телефони та аксесуари. Вартість найдорожчого образу – майже 40 тисяч гривень.

Чому і коли діє «телефонне право» для полковника міліції? Навіщо мільярдеру Юрію Косюку знадобився в Могилівці вертолітний майданчик біля хати екс-міністра МВС Василя Білоконя - після «помаранчевої революції» він втік до Москви? До речі, хату матері опального міністра ніяк не продадуть… 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up