Люди

Люди

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: SMM-редакторок, мандрівників, працівників міськради, генеалогів…  Нижче вже десята історія з циклу. У ній велоактивіст та представник компанії Nextbike Олександр Царевський розповідає, чому два рази на день їздить з обприскувачем, куди поділися його «мобільні офіси», а також про те, що збирається зробити, як тільки закінчиться карантин. 

Про спільний час з дітьми в самоізоляції, як мотивують до навчання чи розважають, та що змінилося у буденності, — ми запитали у вінницьких матерів. 

Чому про маму згадують, тільки коли треба продати дім? І що заважає нам проявляти істині почуття? Про найголовніше і найважливіших у житті — наших мам — вражаюча драма «Осіння мелодія», яку сьогодні о 18.30 у безкоштовній трансляції на Youtube покаже Вінницький академічний театр імені Садовського.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: мандрівників, працівників міськради, генеалогів, контент-менеджерок… Нижче вже дев’ята історія з циклу. У ній наша SMM-редакторка Юлія Мельник розповідає, як вона поєднує роботу з навчанням в інституті, чому село краще за місто і що вона робить для того, щоб не набрати під час карантину зайву вагу.

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: працівників міськради, генеалогів, контент-менеджерок, ведучих свят…    Нижче вже восьма історія з циклу. У ній засновник турклубу «Бідняжка» та мандрівник Андрій Рибачок розповідає, як під час пандемії застряг в Перу, як сусіди сприйняли його повернення і про те, що буде робити, якщо найближчим часом це все не закінчиться.

Троє жителів Вінниці, двоє з яких переселенці, розпочали 3D-друк захисних щитків на обличчя. Всі свої вироби чоловіки безкоштовно передають у медзаклади в різні куточки області. 

Вінничани Володимир та Надія Сироватко три роки тому всиновили трьох хлопчиків, які боялись спати, ховали їжу та не вміли говорити. Зараз їхні сини — знають, що таке любов та створили для пари справжню сім’ю, про яку вони мріяли. Ми поговорили з подружжям про їхній досвід усиновлення. Про те, як зважитися на це, допомогти дитині адаптуватися, і чи варто їй говорити усю правду.

Як вінничанин Тарас Бернацький переживає коронавірус у Нью-Йорку? Про це він розповів земляку з Ладижина Петрові Войту. Чоловіки листувалися у меседжері у ніч з неділі на понеділок 6 квітня. Кожні 17 хвилин у мегаполісі помирає одна людина. Велику надію покладають на гігантський  плавучий госпіталь ВМС США. З тривогою і сумом спостерігають за пересувними рефрижераторами-крематоріями

Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: генеалогів, контент-менеджерок, ведучих свят, волонтерок…   Нижче вже сьома історія з циклу. У ній менеджерка освітніх проектів департемнту маркетингу міста та туризму ВМР Катерина Мацієнко розповідає про зірвані проекти, людей, якими вона пишається, і про те, навіщо щоранку займається ретельним прибиранням кухні.

19 разів чума косила жителів Вінниці. Найдавніший запис про епідемію датується 1510 роком Найбільшу кількість вінничан чорна  смерть забрала у 1770 році — тоді померло тисяча людей при загальній кількості населення менше чотирьох тисяч. Про ці та інші факти епідемій у Вінниці розповів в он-лайн лекції історик Олександр Федоришен. Попереджаємо: окремі епізоди не для людей зі слабкою психікою.

keyboard_arrow_up