Люди

Люди

photo_camera

Третій жіночий бізнес-форум проводить у Вінниці (17-18 квітня) надзвичайно активна Надія Лисецька – керівник Клубу Ділових...

Копію унікального бурштинового намиста отримав у подарунок обласний краєзнавчий музей Оригіналу понад 3,5 тисячі років,...

У міському суді залишили без розгляду заяву матері загиблого на Донбасі сина – Ірину Зіновєву Не допомогло звернення...

Лікар лікарю - різниця. Прогулявшись інтернетом зібрали колекцію десяти вінницьких світил медицини, які встигли нашуміти...

З 18 по 19 квітня у педуніверситеті пройшла всеукраїнська олімпіада з української мови за професійним спрямуванням. Учасники приїхали до Вінниці з Харькову, Запоріжжя, Одеси, Кривого Рогу, Львову тощо. Загалом — 118 учасників.

Тетяна Атаманчук-Липовяк першою у в/ч 3008 Нацгвардії виборювала право носити берет з відзнакою  Це головний убір для еліти, незалежно від військового звання Поки що він їй не дістався -Тетяна привезла диплом від командувача НГУ  за активну участь в іспитах Готується ще раз пройти випробування

Знову мова про Сергія Шевчука, одруженого на падчерці мера Могилів-Подільського. Торік 20minut.ua розповідав, як його судили, а потім виправдали в замаху на вбивство Олександра Коломійця. Конфлікт цих двох знаних в прикордонному райцентрі людей продовжується, але з точністю до навпаки. «Шеф» став потерпілим у справі тяжких тілесних, а «бізнесмен» на прізвисько «Кабан» — підозрюваним. Чому останній сварився з прокурором на засіданні апеляційного суду, де оскаржували обраний йому нічний домашній арешт, і чим завершилася суперечка?

Запитали вінничан, як часто вони оновлюють гардероб і куди ходять купувати одяг. А де скуповуєтесь ви? Свої варіанти залишайте у коментарях.

10 квітня о 18.30 у Будинку офіцерів готуйтесь нескінченно вражатись і дивуватись! Бо те, що вміють ці діти захоплює вимогливих японців, педантичних німців і, без краплі перебільшення - весь світ!

Уявіть собі - ви потрапили в Місто Успіху! Місто, де дух успішності та впевненості відчувається з першого погляду, з першого візиту. Де кожен досягає успіху - в сім’ї, на роботі, в суспільстві. Де кожен в змозі реалізувати власні ідеї для сталого розвитку свого міста за підтримки місцевої влади у взаємодії із бізнесом та під контролем громади.

У Іри Химич рідкісне захворювання, при якому діти мають зовнішність та здоров’я літніх людей. Мама Іри розказала, як змінюється життя, коли в родині з’являється свій Бенджамін Баттон.

Суд над убивцями, які підпалили пограбованих пенсіонерів в хаті на Старому Місті, затягується. Діти загиблих Тарасових розказують про злодіїв, як про банду, що була вхожа в заможні сім’ї. У деяких зникали сейфи після продажу нерухомості. Виконавці були зв’язані з власницею агентства. Та полювала не так на зароблений відсоток, як на більший куш? Слідство причетності жінки не довело.

Вінничанка їхала за кордон працювати офіціанткою – стала секс-рабинею Близька подруга продала у сексуальне рабство 20-річну Олену (ім’я змінено). Запросила  на заробітки в мусульманську країну, куди сама виїхала раніше. Як вдалося визволити дівчину, дізнався журналіст «20 хвилин/RIA»  

Володимир Ткач з Хмільника брав участь у вилові і переселенні 27-ми зубрів Саме стільки червонокнижних тварин переселили з Вінниччини до інших областей держави за десять років Вага окремих доходила до тонни  Як  все відбувається, дізнавався журналіст RIA

keyboard_arrow_up