Люди

Люди

Три роки тому Марині Кушнір встановили діагноз — рак молочної залози. Значить робитиму все можливе, щоб його подолати, вирішила Марина. Невдовзі вона увійшла в ремісію. Але за рік хвороба повернулася. Рак став настільки агресивним, що в Україні не знайшлося ліків, що могли б йому протистояти. Здавалося б, що це кінець історії, а сама Марина приречена, але ні, у долі знайшовся ще один козир в рукаві. 

Жмеринську поліцію очолив Анатолій Присяжнюк, колишній ДАІвець. Що ще відомо про полковника, читайте далі.

Люді діагностували мієлодиспластичний синдром, на тлі якого розвинувся рак крові. Дівчина змогла побороти онкологію, але лікарі попередили, що ризик рецидиву — 100%. Єдиним шляхом до одужання було проведення трансплантації. Днями ця процедура була виконана у турецькій клініці. Що далі?

58-річна Олена Колосова немає ні житла, ні грошей на лікування та продукти. У жінки друга група інвалідності. Міська рада вкотре відмовила їй у пенсії, вдома немає гарячої води, скоро вимкнуть газ та світло. Олена благає про допомогу, адже боїться голодної смерті.

Поговорили з Валентиною Гарник, мамою тотально незрячого Вані. Вона розповідає, які потреби є у незрячих дітей і наскільки цим потребам відповідають вінницькі школи. Які навички потрібно розвивати у таких дітей і ким вони можуть стати у майбутньому. А також про те, чи важко їй дається виховання Вані. 

За указом президента, у цьому році на військову службу призвуть хлопців не з 20 років, а з 18. Що з цього приводу думають жителі Вінниці?

Ведуча проєкту Тетяна Мокріді, що родом із Вінниці, розповідає про учасниць шоу. Першою вона представила свою землячку Євгенію Мазур.

Ірина Пелюх стала переможцем розіграшу туру до Європи серед передплатників «RIA».   Вінничанка, разом із першим номером газети отримала звістку, що виграла чотириденний тур на двох у Краків, Відень, Будапешт. «Віденський експрес» стане для подружжя Пелюх першою подорожжю до Європи.

15-й рік поспіль роль видатного земляка Степана Руданського виконує Василь Островський. У неділю,19 січня, актор виступив в обновці на Всеукраїнському святі з нагоди 186-ї річниці видатного гумориста. На святі вручили літературну премію імені Руданського.  На площі у центрі Калинівки звучала пісні, музика, гуморески. Цей день у країні був сумний день, бо прощалися із загиблими у збитому літаку. Хоча б згадати про них і висловити співчуття рідним – варто було.

Знайшли вінничан, які заробляють у незвичний спосіб.  Про свою роботу вони розповіли читачам «20 хвилин». Що ж виходить, коли хобі стає заробітком? Читайте далі. 

keyboard_arrow_up