Люди

Люди

В понеділок, 12 серпня, в Україні стартував масштабний литовсько-український проект для людей з цукровим діабетом — «Нам...

Маргарита Кисляк стала першою у Нацгвардії України  жінкою командиром взводу 22-річна молодший лейтенант служить у Калинівському...

Спорудження ще одного кризового центру «Дім Мама-2» ініціювала його власниця Ольга Череватова. У діючій будівлі уже тісно. Якби...

Як почати бізнес з нуля, де шукати перших клієнтів та скільки грошей потрібно для старту? Троє вінничан розповіли, як...

Ранее мы рассказали историю семьи Бровко – путешественников из Винницы, которые пересекли Атлантический океан на парусном катамаране.  Анастасия и Владимир поделились своими любимыми местами в Европе, которые, по их мнению, должен посетить каждый.  

Отримав нового розміру пенсію. По дорозі додому посміявся з сусідкою, що підняли тільки на 50 гривень. А через 10 днів прийшов лист з Пенсійного фонду. Цим листом пенсіонера з Дачної повідомляли про новий розмір нарахувань — 2000. На пошті ж листоноша, як стверджує В’ячеслав Ніконов, видала йому тільки 1550 гривень.

Люди часто недооцінюють роботу персоналу ресторанів, барів чи кав'ярень. Забуваючи про те, що офіціанти – теж люди.  Ми поговорили із дівчиною, яка вже три роки працює офіціанткою.  Що дратує, які чайові краще залишати та як можуть мститися співробітники ресторанів?  

Володимир Затайдух зі своїм братом Романом закликали вінничан озеленити місто. Вихідні 3 та 4 серпня присвятили тому, щоб садити дерева та будувати альтанку. Кажуть, будуть допомагати з організацією, якщо люди вирішать зробити те саме на своїх районах.

О том как семья Бровко 55-дней находилась в открытом океане, мы писали ранее.  В этой публикации рассказываем о приключениях Анастасии и Владимира на суше – в перерывах между переходами.  

Полковник запасу Василь Касьян шукає у навколишніх лісах незвичні форми деревини З них виготовляє оригінальні вироби Виставка його робіт могла б стати окрасою будь-якого свята Втім, показати людям рукотворну красу соромиться. Чому?

Елена Проценко помогает винничанам создавать индивидуальный стиль и выбрасывать ненужные вещи из гардероба.  Девушке 30 лет и она уже два года работает стилистом-имиджмейкером в Виннице и по Украине.  Как Елена получила профессию, которой нигде не учат, и для чего нужен стилист-имиджмейкер, девушка рассказала специально для 20minut.ua.   

Що таке «текстильний пляж», як не збуджуватись при вигляді голих дівчат та де збираються вінницькі любителі «понудити». Поговорили з Михайлом Васильковським, який вісім років практикує нудизм у Вінниці

Дівчина отримала звання «Міс Бікіні» влітку минулого року.  У березня 2019-го Марина Сотник стала «Міс Вінниця», а тепер змагається за право представляти Україну на трьох міжнародних конкурсах.

При слові «водолаз» на думку приходять романтики, які вивчають світ в пошуках затонулих суден та скарбів. Чи так це насправді? Розпитали начальника вінницької міської рятувально-водолазної служби Петра Аксиненка, як живуть вінницькі водолази, де навчаються та що тягають з води.

keyboard_arrow_up