Люди

Люди

За два тижні автобіографічна книга зіркової вінничанки Олі Полякової наміцно закріпилася серед лідерів книжкових новинок — вже розкуплено більше половини тиражу. Чим дивує та шокує книга, у якій співачка ділиться найособистішим?

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Вчора, 26 листопада, біля Вороновиці сталася моторошна аварія. В результаті загинуло подружжя з Теплику. У соцмережах висловлюють співчуття сину загиблих — колишньому депутату облради Євгену Власюку.

Звичайна поїздка у тролейбусі закінчилась для вінничанки Інни Рудь… перелом двох хребців поперекового відділу хребта й втратою роботи. За її словами, травма сталась через контролера. Та щоб це довести, жінка шукає свідків. Що про поїздку розповідає вінничанка й що на це відповідають у транспортній компанії?

Ваші яскраві 40 рядків — і разом із Гран-прі міжнародного конкурсу ви отримаєте ексклюзивного носорога з конголезького малахіту. Прийом заявок — до 30 листопада. Вперше можна подавати не лише вірші, а й — малу прозу.

Вчора, 25 листопада, повідомили сумну звістку. Помер колишній мер Києва Олександр Омельченко. Сан Санич, як називали його друзі, народився у Липовецькому районі на Вінниччині.

Щоб перевірити наявність COVID — сертифікату, тесту ПЛР чи довідки про перенесену хворобу, поліції потрібно дотримуватись лише одного правила. І саме це правило може грати на руку порушнику карантину, якщо мова про громадянина. Власникам ж бізнесу штрафи не страшні, якщо вони мають гарних працівників, або звертаються до добрих суддів.

Переможниця конкурсу «Міс Україна 2021» калинівчанка Олександра Яремчук в суботу відправилась з Києва на Пуерто-Рико, аби готуватись до конкурсу краси міжнародного рівня. Але на шляху в США у неї трапилось чимало пригод та проблем, чим вона поділилась в мережі.

Поговорили з архімандритом ПЦУ Софронієм Чуприною про те, чи обов'язково у 21 столітті дотримуватися усіх заповідей, сексуальні стосунки у парі до вінчання, аборти, забобони, ЛГБТ та не тільки.

Днями Верховна Рада затвердила зміни у сфері охорони тваринного та рослинного світу, аби привести наше законодавство у відповідність до вимог з імплементації міжнародних угод та директив ЄС. Серед усього — депутати прийняли рішення збільшити суми штрафів за вигул деяких порід собак без намордників. Чи знають про це вінничани і як до цих правил ставляться? Ми у них запитали. 

keyboard_arrow_up