Люди

Люди

Ми попросили лікарку-невролога та двох психологинь розказати, чому під час карантину наш режим сну змінюється, а також, чому нам необхідно вирішувати цю проблему. 

Популярне реаліті-шоу «Від пацанки до панянки 4» закінчилось. Звання справжньої леді та 100 тисяч гривень отримала вінничанка Євгенія Мазур.

У 2014-му її попередили, що вона з мамою у «чорних» списках. Вибратися з Краснодона разом з двома дітьми допоміг чоловік, хоча не підтримував її «бандерівських поглядів». Він залишився на окупованій території, вони розлучилися. Пообіцяй, коли прийдеш в Краснодон з бандерівцями, не зачепиш мою сім’ю — просив її брата друг дитинства. Майже шість років Галина Гайоха проживає біля Вінниці.  Спогадами про окупацію рідної їй Луганщини поділилася з 20minut.ua.

Після кількох помилкових лікарських висновків, хлопцю все-таки діагностували рак крові. Останні півроку він знаходиться в стаціонарі однієї зі столичних лікарень. Олег сподівається, що скоро йому вдасться полетіти до Туреччини на трансплантацію кісткового мозку. Більшість суми вже є, не вистачає зовсім трішки. 

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Вінниці. Дивіться нашу добірку кращих фото з Instagram тижня, що минає.

Сьогодні, у День Героїв, згадуємо прізвища тих, хто загинув на Донбасі. Нарахували 185 вінничан, вбитих з російської зброї. Список систематизували по районах області. Найбільше втрат у Вінниці, Козятинському та Гайсинському районах. Наймолодшому на час загибелі було тільки 18, ще двом — неповних 20, найстаршому — 55 Чи всіх Героїв згадали? Якщо ні — повідомте про них. Вічна пам'ять Героям!

Журналіст 20minut.ua прийшов до Вінницької обласної станції переливання і на благодійних засадах здав кров. Розповідаємо, як відбувається підготовка до процедури, яка тривалість самої донації і де шукати актуальну інформацію про потреби крові.

Карантин через пандемію коронавірусу усіх заставляє бути вдома.  Вінницькі бізнесмени, дизайнери і політики не жаліються.  Вони знаходять собі нові заняття, з чим активно ділилися у соцмережах.

У Вінниці сталася аварія за участю легковика та велосипеда. Водій двоколісного загинув під час надання медичної допомоги. Це бізнесмен та меценат Михайло Бровко.

Запитали вінничан, як зміниться їхнє життя після послаблення карантину. А як вважаєте ви? Свої відповіді залишайте у коментарях.

keyboard_arrow_up