Люди

Люди

У кожного підприємця є свій рецепт, як розпочати та розвивати успішний бізнес. У героїв нашої публікації надихаючі історії успіху. Хтось — відкрився у карантин і одразу завойовував серця вінничан незвичною ідеєю, дехто — з маленької справи, яку започаткували разом з другом, створив великий проект.  Поговорили з партнерами «Народного бренду» про їхній шлях до створення власної справи, роботу в карантин та довіру клієнтів.    

Знання англійської — світло, а незнання — тьма. Поговорили з вінничанами, які вивчили іноземну мову у віці старше 30 років. Вони розповідають, навіщо це робили і як їм це вдалося. 

Незабаром випаде сніг, і стануть доступні всі види зимових розваг. Яким видом активного відпочинку люблять займатися у холодну пору року знані вінничани?

Карантин вніс свої корективи в усі сфери життя, в шоу-бізнес в тому числі. Період новорічних корпоративів колись був урожайним періодом для зірок естради. Цьогоріч співаки та ведучі свої прайси не підняли, а подекуди знизили. Ми дізналися, якими будуть ціни на їх виступи у прийдешні свята.

Поговорили з Володимиром Новіковим про те, які він став блогером, що йому найбільше подобається у цій справі і навіщо він знімає відео про свої мандрівки.

«Be brave» — під такою назвою 19 листопада відбувся модний показ вінницької дизайнерки Олександри Хедоян. Бути сміливою вона рекомендувала всім модницям. Для цього створила сукні лише у синіх та чорних кольорах.

Спочатку треба викорінити контрабанду, а не боротись з малим бізнесом. РРО для малого бізнесу вводити не можна. Потрібно чітко розмежувати малий і великий бізнес, викорінити контрабанду, визначити, хто саме не платить податки, а потім вже вводити фіскалізацію.

Олександр Шамігов грає на баяні. І майже половину свого життя він розважає туристів в європейських країнах: Іспанії, Франції, Італії та особливо у Німеччині.  Олександр розповів про те, чому поїхав з Вінниці, скільки місяців на рік проводить закордоном і як так вийшло, що його запросили виступити для бундеспрезидента. 

Два тижні в комі, шансів на життя — нуль. Лікарські помилки ледь не зробили Наталію Видайко лежачою. Шанс на порятунок підказала газета, а до життя дівчинку повернув Крим. Сьогодні Наталія — фіналістка міжнародних танцювальних конкурсів.  Її історія про те, як неможливе стало реальністю.

У Міжнародний день студента лідер гурту «ТІК» ексклюзивно з 20minut.ua поділився спогадами з бурхливих студентських років, які провів у Барському педагогічному училищі і Вінницькому педуніверситеті. Виявляється, у 15 років майбутній музикант почав заробляти перші гроші, продаючи власноруч зроблені табурети. А ще - вчив усіх хлопців у гуртожитку готувати, влаштовував бойкот викладачам, які змушували купувати методички, і креативив із друзями на екзаменах - точнісінько, як у гайдаївському фільмі про Шурика.

keyboard_arrow_up