«Фанати» української мови і культури відзначили День Соборності України концертом

«Фанати» української мови і культури відзначили День Соборності України концертом
  • 22 січня — величний день в історії України.
  • В 1919 р. у Києві проголосили Акт злуки, яким об’єднали Українську Народну Республіку та Західно-Українську Народну Республіку.
  • Він ознаменував об’єднання Сходу і Заходу України в одну соборну державу.

Ця історична подія продемонструвала безсилля ворога у його спробах роз’єднати наш народ і затвердила прагнення українців до етнічної та територіальної єдності.

День соборності України на вінницькому підприємстві незрячих відзначили традиційним концертом художньої самодіяльності. Історичний екскурс у свято здійснив тотально незрячий бібліотекар Леонід Кучерук. На диво для необізнаних, він чудово оперував фактами і цифрами. Адже Леонід має чудову пам'ять.

Відео дня

— День Соборності є дуже актуальним в зв’язку із війною. Ми маємо усвідомлювати всі виклики, які повстають перед суспільством. Це розширює наше пізнання української ідентичності, — сказав Леонід Кучерук.      

Представники колективу художньої самодіяльності не лише співали і декламували вірші, але й ділилися емоціями щодо свята і власним ставленням до нашої держави.

— Україна — багатостраждальна держава. Ми прагнемо Перемоги і її подальшого розвитку, — сказала керівник художньої самодіяльності підприємства незрячих Наталя Слюсарчук.     

Наталія Філюк прочитала вірш «Моя Україна» незрячого поета Віталія Гребенюка.      

— Я є не лише патріотом своєї держави, але й «фанатом» української мови і культури. Без цього не може бути справжньої країни, —  сказала Наталія Філюк.     

Читайте також:

На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан

Із нагоди 90-річчя Українського товариства сліпих преміювали вінничан із порушеннями зору

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up