Безкоштовні заходи для молоді. Куди піти вінницьким студентам та старшокласникам?

Безкоштовні заходи для молоді. Куди піти вінницьким студентам та старшокласникам?
Марія Маєвська, голова Вінницької молодіжної ради та студентського самоврядування ДонНУ, розповіла, де молодь нашого міста може з користю провести час
  • У Вінниці 26% мешканців — це молодь, яка є основоположником майбутнього України. І багато молодих людей зараз шукають шляхи для самореалізації та розвитку. 
  • Тому зустрілися з головою Молодіжної ради Вінниці, щоб розповісти, де та як кожен студент чи старшокласник нашого міста може безкоштовно отримати важливі знання та вміння.

Є думка, що для того, щоб чогось досягти, важливо мати лише гроші, проте — це не так. Без вмінь ораторського мистецтва, знань тайм-менеджменту, розуміння того, як працює нетворкінг та інших якостей, які грають провідну роль в нашій реалізації, майже неможливо досягнути успіху у будь-якій сфері діяльності.

І коли ми стаємо старшими, починаємо жити окремо, влаштовуємося на роботу, турбуємося про побут, то рідко маємо сили та час на те, щоб здобути такі вміння. Однак в роки студентства, або навіть ще в останні роки навчання у школі, можна виділити на це час.

Відео дня
Фото зі заходу «Актор всередині тебе. За лаштунками твого внутрішнього «я»»

Крім того, як дізналися з розмови з Марією Маєвською, головою Вінницької молодіжної ради та головою студентського самоврядування Донецького університету, у нашому місті для цього організовується багато заходів.

— Це можливість як для шкільного віку молоді, так і для студентів провести час, знайти друзів, можливо навіть зрозуміти, чим вони хочуть займатись або надихнутися чимось, — пояснює Марія значення заходів для молоді, які організовують в місті. — Адже в нас дійсно на безкоштовній основі в місті створюється величезна кількість заходів, але, на жаль, ми зіткнулися з такою проблемою, що не так наше промо не працює, як те, що молодь просто не цікавиться тим, що в нас є.

Марія Маєвська

Отже, вирішили розповісти, як можна безоплатно отримати дуже цінні навички, вміння та знайомства для вашого успішного майбутнього.

Молодь для молоді

Як розповіла Марія, переважно саме активна молодь у Вінниці проявляє бажання організувати якийсь цікавий інтерактив для таких же самих молодих людей. І от Вінницька молодіжна рада в собі зібрала саме таких людей. Як нам детальніше розповіла Юлія Мончак, керівниця Відділу молодіжної політики міської ради, на базі якого і функціонує Молодіжна рада, «молодь подає нам ідею, ми створюємо умови та надаємо ресурси для її реалізації».

— Маєте свою ідею, можете звертатися до Марії Маєвської або безпосередньо до відділу молодіжної політики, і ми будемо розглядати й всі спільно її реалізовувати, — каже пані Юлія. — Ми зі свого боку допоможемо підібрати приміщення, дату, час, допоможемо при потребі зробити онлайн форми, сповістимо на наших ресурсах про захід, також залежно від виду заходу повідомимо про це потрібні органи. Якщо буде потрібна допомога інших людей, то також долучимо їх для проведення, зробимо попереднє опитування, щоб розуміти, чи точно це буде цікаво. Однак оскільки це ваш проект, то реалізовуєте його саме ви. Ми допомагаємо та підтримуємо.

Ідеї, як розповіли Марія Маєвська та Юлія Мончак, можуть бути різні: історія, мова, культура, мистецтво, сучасні проблеми, екологія, спортивні змагання, майстер-класи тощо.

— Головне бажання, — зауважує керівниця відділу молодіжної політики.

Тобто, якщо ви ідейна людина і бажаєте провести якийсь власний захід, то просто зв'язуєтеся або з Марією Маєвською, або з відділом молодіжної політики. Там представляєте свою ідею, в якій детально викладаєте, як має відбуватися захід, що для нього потрібно та хто цільова аудиторія, і вже далі узгоджуєте усі деталі та беретеся за реалізацію.

Бути учасником цих заходів

Однак ви завжди можете бути учасником заходів. Чому вони можуть бути цікаві? Тому що їх організовує така ж молодь, як ви, і тим самим розуміє, що може бути для вас цікавим. Марія Маєвська розповіла про можливі варіанти, де легко можна знайти цікавий та потрібний саме для вас захід.

Для прикладу, та сама Вінницька молодіжна рада лише минулого тижня провела ряд цікавих івентів.

«Актор всередині тебе. За лаштунками твого внутрішнього «я»» — це майстер-клас, де молодь могла прибрати усі зажими в тілі та в голосі, знайти свої сильні сторони та розкрити їх, перестати боятися сцени, а навпаки виходити на неї та бути цікавим для публіки.

Також був тренінг «Від ідеї до реалізації 2.0», де можна було дізнатися про можливості для грантової діяльності та проєктів, основні лайфхаки просування ідей та отримання коштів на них.

На додаток молоді люди могли сходили на «Ігродвіж», де збиралися, щоб пограти настільні ігри та поспілкуватися одні з одними.

І це лише за минулий тиждень!

За актуальними подіями, які проводитиме Молодіжна рада, можете слідкувати на сторінках їхніх соціальних мереж.

Хто ще організовує заходи для молоді у Вінниці?

  1. Вінницька молодіжна рада
  2. МЦ «Квадрат»
  3. Студентська рада Вінниччини
  4. Студентські ради ВУЗів Вінниці
  5. POSTERUM-МОЛОДIЖНА ПЛАТФОРМА Вінниця
  6. Креативний Простір "LEVEL 80"
  7. VinSmart ЦЕНТР

Про події також можете дізнатися у їхніх соціальних мережах.

Тож не втрачайте час і приєднуйтеся до заходів, які організовують у нашому місті. Саме ці креативні простори та організації створюють їх безкоштовно, запрошують цікавих спікерів та надають усі необхідні матеріали для результативно проведеного часу.


Читайте також:

Як виховати свого собаку і як дресирування може перерости у спорт? Дізналися у кінолога

Контакт з тваринами та інноваційне крісло. Розповідаємо про центр реабілітації ветеранів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up