«Приємно відчувати, що ти щось зробив». В Агрономічному плетуть сітки для захисників

«Приємно відчувати, що ти щось зробив». В Агрономічному плетуть сітки для захисників
 • В Агрономічному плетуть маскувальні сітки для захисників та захисниць.
 • Однак волонтерам критично не вистачає робочих рук.

На інформаційній стійці одного з продуктових магазинів у селі Агрономічне помітили повідомлення: «Плетемо маскувальні сітки для захисників та захисниць у Центрі культури та дозвілля».

Коли думаєш, що така ініціатива організована в селі, де всі один одного знають, то припускаєш, що до неї долучається багато людей. Однак, як дізналися з розмови з ініціаторами цієї благородної справи, на постійній основі плести сітки приходить лише одна людина. А час від часу долучаються діти в перерві між заняттями в гуртках.

Відео дня

Дізналися усе про це

Організували плетіння сіток у громаді працівники Центру культури та дозвілля. Запропонувала цю ініціативу директорка Лідія Гаврилюк, а решта колективу її підтримала.

Так, Микола Добровольський, заступник директорки, наполіг на тому, щоб перед початком роботи проконсультуватися з волонтерами, які вже мають досвід у плетінні сіток.

Микола разом з викладачами гуртків самостійно виготовив каркас, на який безпосередньо натягується сітка.

Після того, як було визначено, яка тканина найкраще підходить для виготовлення маскувальних сіток, її закупили.

— Вона не промокає та є легкою, — каже Антоніна Щуренко, костюмер Центру культури та дозвілля. — Тобто, на відміну від деяких інших сіток, наша значно мобільніша. Адже коли використовують звичайну тканину, то підняти таку сітку навіть у трьох буває важко.

Як розповіла Антоніна, їм допомагають нарізати тканину колеги з Некрасова, які мають спеціальний станок, що робить процес швидким і якісним. Матеріали закуповують самостійно. Кошти на це зазвичай надходять від благодійних концертів, сільської ради, донатів, а також із власних кишень.

Тож після того, як було опановано всі тонкощі справи, закуплено матеріали та підготовлено все необхідне, в кінці січня розпочали виготовляти свою першу маскувальну сітку.

Потрібні робочі руки

Замовлення з'явилися одразу, і не лише від воїнів з Агрономічнянської громади.

Хоча, як уже зазначалося вище, охочих допомогти не багато, на постійній основі працює лише пані Галина, а колектив центру долучається у вільний від роботи час.

— Я вже ходжу, як на роботу, — каже Галина Левицька. — Мені приємно отримувати інформацію від Антоніни, про те, що хлопці з передової вже накривають техніку нашими сітками. Від цього на душі якось легше. Приємно відчувати, що зробив щось корисне.

Незважаючи на невелику кількість людей, їм все ж таки вдалося виготовити вже 15 маскувальних сіток. Наразі є чотири замовлення, тому волонтери щиро просять не бути байдужими та доєднуватися до цієї благородної справи.

Тож якщо ви з Агрономічного, завітайте до Центру культури та дозвілля. Плетуть сітки щодня, окрім неділі, з 9.00 до 19.00. При необхідності можуть працювати і до 21-ї години.

Як наголошують волонтери, вони навчать та покажуть усе.

— Головне приходьте! — закликають працівники Центру культури та дозвілля.


Читайте також:

«Небесні янголи Вінниці»: вийшов фільм про загиблих від ракетного удару 14 липня

На місці ТРЦ «Sky Park» ще кілька років тому була столітня взуттєва фабрика

Коментарі (5)
 • Галина Гоцалюк

  Не сидіть на дивані, бо фронт буде там, де тил!

  Галина Гоцалюк reply Галина Гоцалюк

  Валерій Світельський

  Валерій Світельський reply Галина Гоцалюк

  Галина Гоцалюк Марксисько-Ленінська філософія в дії.
  Все тече, все міняється.
 • Валерій Світельський

  Нехай і вночі плетуть. А щоб не заснути нехай Альону слухають.

  Галина Гоцалюк reply Валерій Світельський

  Валерій Світельський на місці троянд можуть бути воронки. Війна не за горами, а у нас

keyboard_arrow_up