«Приємно відчувати, що ти щось зробив». В Агрономічному плетуть сітки для захисників

- В Агрономічному плетуть маскувальні сітки для захисників та захисниць.
- Однак волонтерам критично не вистачає робочих рук.
На інформаційній стійці одного з продуктових магазинів у селі Агрономічне помітили повідомлення: «Плетемо маскувальні сітки для захисників та захисниць у Центрі культури та дозвілля».
Коли думаєш, що така ініціатива організована в селі, де всі один одного знають, то припускаєш, що до неї долучається багато людей. Однак, як дізналися з розмови з ініціаторами цієї благородної справи, на постійній основі плести сітки приходить лише одна людина. А час від часу долучаються діти в перерві між заняттями в гуртках.
Дізналися усе про це
Організували плетіння сіток у громаді працівники Центру культури та дозвілля. Запропонувала цю ініціативу директорка Лідія Гаврилюк, а решта колективу її підтримала.
Так, Микола Добровольський, заступник директорки, наполіг на тому, щоб перед початком роботи проконсультуватися з волонтерами, які вже мають досвід у плетінні сіток.
Микола разом з викладачами гуртків самостійно виготовив каркас, на який безпосередньо натягується сітка.
Після того, як було визначено, яка тканина найкраще підходить для виготовлення маскувальних сіток, її закупили.
— Вона не промокає та є легкою, — каже Антоніна Щуренко, костюмер Центру культури та дозвілля. — Тобто, на відміну від деяких інших сіток, наша значно мобільніша. Адже коли використовують звичайну тканину, то підняти таку сітку навіть у трьох буває важко.
Як розповіла Антоніна, їм допомагають нарізати тканину колеги з Некрасова, які мають спеціальний станок, що робить процес швидким і якісним. Матеріали закуповують самостійно. Кошти на це зазвичай надходять від благодійних концертів, сільської ради, донатів, а також із власних кишень.
Тож після того, як було опановано всі тонкощі справи, закуплено матеріали та підготовлено все необхідне, в кінці січня розпочали виготовляти свою першу маскувальну сітку.
Потрібні робочі руки
Замовлення з'явилися одразу, і не лише від воїнів з Агрономічнянської громади.
Хоча, як уже зазначалося вище, охочих допомогти не багато, на постійній основі працює лише пані Галина, а колектив центру долучається у вільний від роботи час.
— Я вже ходжу, як на роботу, — каже Галина Левицька. — Мені приємно отримувати інформацію від Антоніни, про те, що хлопці з передової вже накривають техніку нашими сітками. Від цього на душі якось легше. Приємно відчувати, що зробив щось корисне.
Незважаючи на невелику кількість людей, їм все ж таки вдалося виготовити вже 15 маскувальних сіток. Наразі є чотири замовлення, тому волонтери щиро просять не бути байдужими та доєднуватися до цієї благородної справи.
Як наголошують волонтери, вони навчать та покажуть усе.
— Головне приходьте! — закликають працівники Центру культури та дозвілля.
Читайте також:
«Небесні янголи Вінниці»: вийшов фільм про загиблих від ракетного удару 14 липня
На місці ТРЦ «Sky Park» ще кілька років тому була столітня взуттєва фабрика
Все тече, все міняється.