Тактичні аптечки від освітян Вінниці передадуть на фронт: кошти збирали на благодійних ярмарках

Тактичні аптечки від освітян Вінниці передадуть на фронт: кошти збирали на благодійних ярмарках
  • Підтримка військових та запобігання надзвичайним ситуаціям з перших днів війни стали для Вінниці першочерговим завданням.
  • Громада продовжує допомогу фронту та закриває потреби військових.

Цього разу на передову поїдуть тактичні аптечки для надання першої домедичної допомоги від освітян громади. Відповідне рішення ухвалили 7 грудня під час засідання виконкому.

Як повідомила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко, цього разу військові отримають 298 аптечок.

— Ми тримаємо зв'язок з військовими частинами, отож на їхній запит передаємо аптечки, аби у випадку поранення усі потрібні засоби для надання першої домедичної допомоги були під рукою, — відзначила директорка департаменту.

Відео дня

Кожна аптечка вміщає в себе: джгут-турнікет типу CAT, бандаж типу ізраїльський, гемостатичний бинт, бинт для тампонади, назофарингеальний повітропровід + лубрикант, оклюзійна пов'язка, декомпресійна голка типу, протиопікова пов'язка, пластир у рулоні, ножиці парамедика, маркер перманентний, одноразові рукавички парамедика, джерело світла хімічний, покривало рятувальне та картку пораненого.

Тактичні аптечки, які передадуть воїнам, доукомплектовані за рахунок коштів, які зібрали на благодійних ярмарках в школах громади.

Вже цими вихідними волонтери передують аптечки на фронт, щоб через кілька днів вони опинились в наших воїнів.

 

Читайте також:

За що сімейні лікарі отримуватимуть доплату в наступному році та чи можна змінити свого сімейного

Студенти невтомні: у Вінницькому технічному коледжі продовжують створювати повербанки для ЗСУ

Коментарі

keyboard_arrow_up