Після МРТ знову виявили метастази. Історія Юлі, яка намагається перемогти рак головного мозку

Після МРТ знову виявили метастази. Історія Юлі, яка намагається перемогти рак головного мозку
Юля Міськова
  • Дівчина чотири роки живе з діагнозом — рак. Одного разу Юля вже перемогла захворювання, але, на жаль, ненадовго.
  • Після повернення хвороби все лише ускладнилося: вона втратила здатність ходити, слух і має проблеми із зором. 

Зараз Юлі Міськовій 19 років. Наприкінці 2016-го дівчина занедужала. У неї були постійні головні болі та нудота. Батьки звернулися до дитячої обласної лікарні, де після обстежень лікарі запідозрили гідроцефалію, або водянку головного мозку. Направили до Ужгороду. Там вінничанці зробили операцію: встановили VP-шунт, який має виводити рідину з головного мозку в черевну порожнину. Результатами лікарі були цілком задоволені.

Однак після повторного проходження МРТ, в голові дівчини медики виявили пухлину. Невдовзі Юлю прооперували. Видалили вдалося лише частину пухлини. Гістологічні дослідження показали, що новоутворення злоякісне. Юлю знову поклали на операційний стіл, але повністю позбутися пухлини лікарям так і не вдалося. Батькам дівчини рекомендували розпочинати лікування хімією та променевою терапією. 

Відео дня

Наприкінця травня 2017-го Юля вирушила до Білорусі, де одразу пройшла вісім блоків хімії, а за півтора роки там же вона пройшла і променеву терапію — 32 сеанси. 

Повернувшись нарешті додому, дівчина почувала себе добре, відновлювалася від лікування, проходила планові дослідження, але після другого МРТ лікарі шокували Юлю та її близьких — рецидив. Рак повернувся з метастазами у спинний мозок. Для вінничанки розпочався ще один довготривалий етап лікування.

Близькі дівчини звернулися до турецьких лікарів, які радили аутотрансплантацію кісткового мозку info. Процедуру провели на початку липня 2018 року. Після цього Юля повернулася до України, проходила тут хімію і приймала ліки. Усі думали, що нарешті все добре, але після другого МРТ знову виявили метастазування. Юля продовжила приймати хімію.

— В травні цього року ми почали помічати, що Юля почала погано ходити. Через три тижні ходити вона повністю перестала. Метастаз стало настільки багато, що вони повністю перекрили їй поперековий відділ, — розподає сестра Юлі Христина Кроча. — Ми знову почали звертатися до клінік. Київські лікарі сказали, що для того, аби вона стала на ноги їй потрібна променева терапія саме на поперековий відділ. В кінці серпня промені закінчились. Ми чекали від них результатів, але вони не допомогли.

У вересні Юля почала недочувати. Чергове МРТ показало, що метастази з’явилися вже в шиї та голові. Згодом слух у дівчини зник повністю, на додачу почалися проблеми з зором, він став слабшати.

Всередині місяця батьки з Юлею терміново вилетіли до Туреччини, де знаходяться до цих пір. Юлі призначили шість блоків хімії, один вінничанка вже пройшла, другий має розпочатися 8 жовтня. 

— До хвороби Юля була життєрадісною і доброю, а зараз вона сильна і вірить, що зможе подолати цю хворобу. На жаль, ми давно з нею не говорили, адже вона мене не чує. Телефон їй також зараз важко тримати, та й через важкий стан їй зараз не до цього, — говорить сестра дівчини Христина. — У Туреччині нам виставили рахунок у 40 тисяч доларів. Завдяки небайдужим людям, нам вдалося зібрати 18 тисяч, не вистачає ще 22. За роки лікування ми витратили близько 100 тисяч доларів, грошей у нас більше немає, тому ми просимо, якщо маєте змогу допомогти Юлі, будь ласка, зробіть це. Без вашої допомоги вона не зможе отримати належного лікування

Реквізити для допомоги

ПриватБанк:
5168 7456 0438 1886
монобанк:
4441 1144 2209 0181
Мельникова Оксана (мама Юлі)
(096)555-87-94

Читайте також:

«Обізнаність — це знання, яке рятує життя», — що ви маєте знати про лімфому вже зараз

Мені діагностували рак! Що робити? (Практичні поради)

Коментарі (2172)
×
0%
  • Олег Бараболенко 6 листопада 2020 р.
    +++++
  • Саша Шурик 5 листопада 2020 р.
    +++++++++++
  • Надежда Малышева 5 листопада 2020 р.
    +++++++++++
  • Людмила Фісун 5 листопада 2020 р.
    ++++++++++
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вінниччина заробила найбільше в агросекторі — майже 293 мільярди гривень за минулий рік 20:09 Бійці «Червоної Калини» отримали відзнаки за стійкість на передовій 19:05 Держава повертає своє: на Вінниччині через суд відібрали гідроспоруди вартістю понад 250 мільйонів 18:33 Відтепер увесь бензин — зі спиртом: чи погано це та яка ситуація на АЗС Вінниці? photo_camera Від читача 11:23 Як отримати право на захист, коли вина відсутня 18:12 На Вінниччині перевірили понад 400 об’єктів водопостачання. Що показали результати 17:10 Пілот штурмової авіації Ігор Пархоменко отримав найвищу державну нагороду 16:34 «Гітлерівців з караваєм не зустрічали»: записки лікаря «Пироговки» під час окупації Вінниці 16:03 Карен Аветісян, який у січні збив двох студенток у центрі Вінниці, отримав умовний термін play_circle_filled 15:15 Порівнюємо зарплати у Вінниці та сусідніх обласних центрах: як вони змінилися з минулого року 14:45 В сімейному шаховому турнірі змагалися всі – від дошколяриків до пенсіонерів 14:35 У селі під Баром зловили наркоділка з 47 кілограмами канабісу. Суд дав йому дев’ять з половиною років тюрми 14:25 Дитячі розважальні центри Вінниці або чим зайняти діток у холодну пору року (партнерський проєкт) 13:42 У Вінницькій колонії «смотрящий» влаштував шахрайську схему, видуривши півмільйона гривень 13:35 Як добре знаєте нові назви вулиць Вінниці? Пройдіть тест від «20хвилин» 13:06 Вінницький підприємець сплатив 4,5 мільйона податків після візиту БЕБ 12:44 В Стрижавському будинку-інтернаті влаштували концерт «Вишиванки моєї мами» 12:04 У Жмеринській лікарні облаштовують реабілітаційне відділення для цивільних та військових 11:25 «Ворог сильний. Але стратегічно ми його переграємо» (соціальна реклама) 11:02 Колишнього капітана Повітряних сил ЗСУ засудили до 15 років позбавлення волі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up