Auto.ria.ua
Auto.ria.ua - Всі Статті (419)

Реально песню Арбузов с Януковичем заказали - других вариантов в голову не приходит.

Будь-яка виборна посада, будь то мер, депутат, спікер чи навіть голова сільради- це не привілей, не нагорода, не визнання переваги над кимось…То всього лише обов’язок РЕАЛІЗОВУВАТИ ПЕВНІ ПОТРЕБИ ГРОМАДИ!!!

Однажды Людмила Щербакивская™, глава областной организации «Батьківщини», сидела в штабе под приколотой к стене кнопкой бумажкой с надписью «деньги заносить сюда» и отчаянно грустила.

Обращается к Вам мать убитого сына Пастухова Сергея ветеран труда, «дитина війни», пенсионерка-инвалид, с 2005 года была членом правозащитной группы, с 2006 года - член организации «Батьки вбитих дітей Вінниччини».

Впродовж 01-12 лютого 2013 року «Київстар» здійснить зниження ціни на низку найпопулярніших основних послуг. Але так звучить тільки частина впроваджень.

Все почалось із бажання провести вечір із подругами в піцерії, а закінчилось дзвінком зі з'ясуванням відносин директора цього закладу.

Жахлива історія, яка сталася в селі Самгородок, у 25 кілометрах від Козятина. Дотла вигорів приватний будинок, який знаходиться за 50 метрів від… пожежної частини. Дві сім`ї залишилися без даху над головою.

Хочется начать словами классика: «Мене задовбали трамваї і колії кондуктори, дибіли і профілакторії». Сегодня у меня случился принеприятнейший казус в швейцарском трамвае №4.

30 січня ми повинні зібратися, щоб показати, що нам дійсно потрібен професійний футбол. Тому, якщо ти небайдужий до відновлення футбольного клубу у рідному місті, небайдужий до спорту, як такого, ти повинен з'явитися 30 січня у сквері Козицького (Башня) о 13.00, та взяти участь у марші. Ми чекаємо саме на тебе.. Приходь, та приводь друзів.

Прочитала сьогодні новину на ТСН. У ній розповідалось про народного обранця від Партії регіонів Олега Царьова. Ця «чудова людина» зареєструвала у Раді законопроект. Воно додумалося захистити малий та середній бізнес за допомогою винесення великих супермаркетів за територію міст.

keyboard_arrow_up