10 Квартал (Луцк)
10 Квартал (Луцк) - Всі Статті (443)

Факт злісного браконьєрства виявлений і задокументований екологами, працівниками державної лісової охорони та Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) у Маневицькому районі Волинської області.

Всеукраїнська молодіжна громадська організація „Національний Альянс” обурена заявою члена фракції Партії регіонів Євгена Кушнарьова про надання статусу регіональної мови російській в усіх областях України.

У неділю, 26 листопада, у Польщі відбулися вибори до органів місцевого самоврядування. За ходом виборів спостерігала українська делегація, до складу якої увійшли активісти Національного Альянсу із Черкас, Рівного, Києва, Луцька та Івано-Франківська у кількості 17 осіб. А також представники Асоціації молодих політологів зі Львова та Характерного козацтва з Хмельницького.

Триває сезон полювання на зайця-русака, лисицю та єнотоподібного собаку. За наявності відповідних ліцензій полювання проводиться і на копитних (козуля, кабан, олень). Проте деякі мисливці, маючи лише відстрільні картки на хутрових, полюють на всю дичину. Відтак із мисливців перетворюються на браконьєрів.

Пропонуємо Вашій увазі продукцію торгової марки „Норгіпс”. Багаторічний досвід, здобутий в Польщі та інших Європейських країнах, дозволяє запропонувати безліч перевірених будівельних рішень. Застосовуючи гіпсокартонні системи „Норгіпс”, можна створити сучасний, безпечний для здоров’я інтер’єр на довгі роки.

Неформальним спілкуванням із журналістами та шанувальниками творчості розпочалася автограф-сесія за участі Любка Дереша та Юрка Покальчука. Шанувальники творчості Ірени Карпи так і не дочекалися у книгарні впродовж години автографів свого кумира.

У селі Білосток Луцького району святкування 370-ліття заснування Білостоцького монастиря та Святомихайлівської церкви завершилося висвяченням джерела.

Фінал «Студенту року-2006» відбувся 21 листопада в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театр імені Т.Г. Шевченка. Щорічний конкурс на визначення кращого студента серед різноманітних галузей науки та освіти цього року розширив свою географію. Рівненчани теж долучилися до організації, проведення та нагородження найкращих.

Прикордонники пункту пропуску «Ягодин авто» виявили незадекларовані цигарки за обшивкою у задній стінці кабіни вантажівки «DAF». Після складення протоколу вартові кордону вилучили товар і автомобіль.

Принаймні, так 21 листопада на прес-конференції припустив нардеп від БЮТ Євген Кирильчук. На його думку, у фракції «Перспектива» нема політичного підґрунтя, адже такої партії не існує.

keyboard_arrow_up