Світлана ЛАВРЕНЮК
Світлана ЛАВРЕНЮК
(063)3800868
Світлана ЛАВРЕНЮК - Всі Статті (21)

Постабортний синдром – те з чим зіштовхуються жінки, які зробили аборт. Чи можна пробачити собі аборт і як це зробити поговорять у Вінниці. 15 жінок два дні працюватимуть із психологом та священником.

15-років минуло відтоді, як вбили українського журналіста. 16 вересня відбулося вшанування пам`яті журналіста.

Вчора, 14 вересня, на вулиці Келецька водій, їхавши до проспекту Юності, збив дівчину, яка переходила дорогу.

Вінничанка отримала два складних переломи і їй необхідна термінова операція та лікування. Друзі та родина дівчини просять допомогти усіх небайдужих.

Людям із Заозерного за найменшою довідкою доводиться їздити аж 35 кілометрів, бо саме на такій відстані розташований районний центр Тульчин. Жителі хочуть приєднатися до міста обласного значення Ладижину, бо до нього ближче – всього 6 кілометрів.

До редакції сайту «20 хвилин» пришла розгублена жінка років шістдесяти. Вона розповіла, що вже 6 місяць як її син Юрій зник із психіатричної лікарні. Жінка просить допомоги у пошуках.

Уперше за 15 років в Україні можуть змінити вміст споживчого кошика. Саме до нього прив’язані мінімальна зарплата та пенсія.

Проект «Відкритий кінопростір» пройде у Вінниці до Дня українського кіно. Десять днів вінничани будуть дивитися фільми просто неба.

Вже три роки у Вінниці тривають археологічні розкопки на території кафедрального Спасо-Преображенського собору. За цей час там знайшли фрагменти споруд, залишки підземного ходу, кілька поховань, монети та посуд. Археологи припускають, що у ХV-ХVІ ст. тут існувало місто.

На початку нового навчального року сайт Освіта.ua представив рейтинг кращих шкіл України. Рейтинг складено за результатами ЗНО 2015 з української мови та літератури, які отримали випускники шкіл.

keyboard_arrow_up