Максим КАЛІНІН
Максим КАЛІНІН
0679846245
Максим КАЛІНІН - Всі Статті (88)

Глава Комитета избирателей Украины в Виннице Владислав Телень точные цифры экзит-полла не говорит. Основная причина – очень низкая явка на выборах. Политтехнолог его поддерживает, а социолог утверждает, что явка на точность не влияет.

Кандидат у мери Вінниці Людмила Щербаківська розповіла, що за підрахунками її спостерігачів, другий тур буде. Боротьба вестиметься між нею та Сергієм Моргуновим.

В цьому районі вінничани голосували не активно. Декілька виборців взагалі не змогли згадати за кого ставили позначку у бюлетені пару секунд тому.

Ноу-хау. Електротранспорт, який вінницькі комунальники власноруч переробили з чеського вагону вийшов на маршрут. На наступний рік планують випустити ще два вагони такого типу.

Український МТС взяв собі бренд британського оператора Vodafone. На клієнтів МТС чекають зміни тарифних планів, роумінг за "домашніми тарифами" та повноцінний запуск 3G-інтернету по всій Україні.

Олена Кучинська перемогла у фотоконкурсі "З чого все починалось". 23-річна красуня більше двох років займається пол денсом. На сайт дівчина відправила фото на якому показала свою розтяжку.

Вінницькі козаки сотні Пилипа Орлика на День захисника вручили орден та прапор проректору регіонального розвитку Київського університету будівництва і архітектури Роману Аксельроду.

Верховна Рада зробила 14 жовтня святковим неробочим днем. З державними установами все зрозуміло, а чи буде вихідний для тих, хто працює в приватних фірмах.

В мережі ходить фото, ніби відому вінницьку активістку нагородив орденом сам патріарх Філарет. Чи правда це - з’ясовував журналіст RIA

Сьогодні у Вінниці відбувся благодійний забіг "З вірою у серці - 2015". Майже 6 тисяч вінничан взяли у ньому участь. Журналіст 20minut.ua теж пробіг маршрут разом з вінничанами.

keyboard_arrow_up