У «Пироговці» завершили перший етап реконструкції опікового центру

У «Пироговці» завершили перший етап реконструкції опікового центру
  • В обласній лікарні імені М.І. Пирогова завершили перший етап реконструкції Центру термічної травми і пластичної хірургії.
  • Кількість місць для прийому пацієнтів збільшили майже вдвічі. 

— Замість старого відділення, яке не оновлювалось десятиліттями, тепер маємо сучасне та повністю відремонтоване приміщення, — зазначив очільник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. — Важливо, що на час реконструкції Центр не припиняв роботу і продовжував надавати допомогу пацієнтам.

Відео дня

Опіки — одні з найскладніших травм, з якими стикається медицина. Через війну в Україні кількість людей з опіковими травмами значно зросла. Тож обладнані сучасним обладнанням операційні та перев'язувальні, а також комфортні палати стали як ніколи актуальними.

Після реконструкції кількість ліжок у Центрі збільшили майже вдвічі: з 40 до 70. Всі приміщення обладнані для людей з інвалідністю.

— Міністерство охорони здоров'я України визначило Вінницький клінічний центр термічної травми і пластичної хірургії закладом ІІ рівня, — підкреслив Сергій Борзов. — На реалізацію проєкту з державного бюджету виділили 31,99 млн грн. субвенції, з яких вже освоєно 31,33 млн грн. З обласного бюджету на реконструкцію Центру виділили 9,6 мільйона гривень.

Наразі пріоритетом залишається продовження реконструкції, тож попереду ще багато роботи.

Начальник ОВА подякував медикам, на чиї плечі ліг тяжкий тягар війни. — Здоров'я наших людей — це головне, — підсумував Сергій Борзов. — Тож ми й надалі будемо поліпшувати умови та якість надання медичних послуг.

 

Читайте також:

Є проєкти на мільйони євро. У Вінниці обговорюють Програму відновлення

Перший і єдиний католицький садочок Вінниці відчинив свої двері після масштабної реконструкції

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up