У «Пироговці» запроваджують новий метод допомоги пацієнтам з ампутованими кінцівками

- Вінницька обласна лікарня імені М. І. Пирогова продовжує впроваджувати інноваційну технологію хірургічного лікування хронічного болю в ампутаційній культі — Regenerative Peripheral Nerve Interface (RPNI).
- Цей метод дає нову надію пацієнтам, які страждають від болю після ампутації.
Днями на базі Центру термічної травми та пластичної хірургії лікарні хірурги успішно провели операцію з використанням RPNI пацієнту з ампутацією.
Операція пройшла за участю досвідчених фахівців — Володимира Агафонова, завідувача відділення нейрохірургії та неврології Регіонального медичного центру родинного здоров'я (м. Дніпро) та Едуарда Поляніна, лікаря-нейрохірурга клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Дніпровської міськради.
Суть методу RPNI полягає в тому, що хірурги виявляють у культі відновлене нервове волокно та «обгортають» його м'язовою тканиною. Це сприяє кращій регенерації нерва та зменшує больові відчуття.
За статистикою, від 60 до 80% людей, які втратили кінцівки, стикаються з проблемою хронічного болю. Цей біль може бути дуже сильним і значно погіршувати якість життя. RPNI дає можливість позбавити пацієнта від болю та повернути йому радість життя.
Важливо підкреслити, що RPNI — це лише один з методів лікування хронічного болю в ампутаційній культі. Вибір методу лікування залежить від індивідуальних особливостей кожного пацієнта.
Читайте також:
Найбільше порушень через вимагання грошей: на які медзаклади і чому скаржаться вінничани
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Виктория ДомбровскаяДякуємо Вам !