Понад 600 нових випадків та 19 смертей. Дані по захворюваності на COVID в області
- «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» розповів про ситуацію з коронавірусом в області станом на ранок 16 листопада.
- Загалом на Вінниччині зафіксували 94 тисячі 985 випадків. 619 нових за добу.
— Одужали 78604 особи, в тому числі 4426 дітей та 4118 мед.працівників, — йдеться у повідомленні. — За останню добу одужало 330 осіб. На сьогодні хворіє 13990 осіб, із них:1168 дітей та 309 медиків.
Загалом на Вінниччині зареєстрували 2391 летальний випадок. За минулу добу — 19. Відслідковувати усі новини на тему «коронавірус» можна за посиланням.

Загалом лабораторно підтвердженні випадки зареєстрували:
- м. Вінниці — 36124,
- Вінницькому — 4307,
- Козятинському — 4101,
- Жмеринському — 4045,
- Калинівському — 3570,
- Могилів-Подільському — 3375,
- Хмільницькому — 3129,
- Тиврівському — 3090,
- Бершадському — 2898,
- Гайсинському — 2866,
- Немирівському — 2456,
- Тульчинському — 2438,
- Шаргородському — 2340,
- Барському — 2013,
- Літинському — 1994,
- Томашпільському — 1896,
- Тростянецькому — 1611,
- Іллінецькому — 1561,
- Теплицькому — 1400,
- Липовецькому — 1447,
- м.Ладижин — 1316,
- Погребищенському — 1228,
- Муровано-Куриловецькому — 1108,
- Крижопільському — 1071,
- Чернівецькому — 952,
- Ямпільському — 914,
- Чечельницькому — 621,
- Оратівському — 574,
- Піщанському — 540.
Читайте також:
Понад 16 тисяч нових випадків та 838 смертей за добу. Ковід ситуація по Україні
Вінниччина переходить у «червону зону». Дата та список нових обмежень
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
СергейМаячня проплачена. -
Читач88Что за брехня??? Біло по Мог. Под. району на 13.11. - 3319 заболевших(https://vn.20minut.ua/Zdorovya/plyus-24-letalnih-ta-877-novih-vipadkiv-koronavirusu-tsifri-po-rayonah-11458600.html) потом 86 заболело( данніе за 15.11. https://vn.20minut.ua/Zdorovya/ponad-600-novih-vipadkiv-ta-29-smertey-dani-po-zahvoryuvanosti-na-covi-11459001.html), а сейчас читаю - всего -3375 заболевших.... Или вы уважаемые плохо в школе учились или вашим данным - грош цена.... -
Ols KatА давайте День Студента забабахаем!