Першу на Вінниччині палату Героїв відкрили у Шаргороді

Першу на Вінниччині палату Героїв відкрили у Шаргороді
  • У паліативному відділенні Шаргородської лікарні облаштували палату Героїв. Вона оснащена мультифункціональним ліжком, є окремий вхід, туалет, душова та телевізор.

На сторінці департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА розповіли, що наразі в цій палаті під цілодобовим наглядом медиків перебуває місцевий мешканець. Це військовий, якому діагностували невиліковну хворобу.

З робочим візитом лікарню відвідала директорка департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної військової адміністрації Ольга Задорожна та її заступник з економічних питань Сергій Лавренюк.

Відео дня

В лікарні працює сучасна клініко-діагностична лабораторія. Дослідження проводять за понад 100-ма показниками. А віднедавна пацієнти, які мають електронне направлення, можуть безкоштовно здати аналізи й на гормони. 

— Однак, є й те, над чим ще потрібно працювати. У планах — налагодити роботу кабінету комп’ютерного томографа. Приміщення для КТ уже готове, а от дороговартісного обладнання ще немає, — зазначають у департаменті.

Також у лікарні планують створити сучасне реабілітаційне відділення. Облаштують його в одному із корпусів закладу.

— Приємно вражена роботою лікарні: сучасна лабораторія, комфортні умови для пацієнтів та працівників закладу. Вкотре переконалася: там, де є налагоджена комунікація між керівництвом закладу та власником лікарні, там є розвиток закладу. Попереду багато роботи, але крок за кроком все вдасться, — відзначила Ольга Задорожна.

 

Читайте також:

Чи може медична допомога надаватись без направлення? Відповідь МОЗ

«У мене є пацієнт, у якого пролежні не загоюються понад 40 років». Як доглядати вдома лежачого

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up