Мешканка Немирова вісім разів перемагала на виборах. Очолює осередок товариства сліпих

Мешканка Немирова вісім разів перемагала на виборах. Очолює осередок товариства сліпих
  • 72-річна Тетяна Швець — голова Немирівської територіальної організації Українського товариства сліпих (УТОС). До неї входять вісім колишніх районів.

Головує в осередку жінка з 1985 року. А вибори — щороку. Таким чином жінка встановила унікальний рекорд: її обирали на посаду вісім разів поспіль! Бо люди із вадами зору цінують роботу Тетяни Швець і довіряють їй. 

Тетяна Василівна закінчила Немирівське педучилище, працювала у дитсадку вихователькою. У 1984 році через різке погіршення зору пішла з цієї роботи, оформила інвалідність.  

— На певний час, із 1988-го по 1990-й роки, я майже осліпла. Але після лікування у кваліфікованого професора у Києві відновила 50% зору. Нині знову зір трохи погіршився, близько 30% від норми, — розповідає Тетяна Швець.   

Відео дня

              

До початку широкомасштабного вторгнення росії Тетяна Швець отримувала за свою роботу мінімальну зарплатню. Нині продовжує допомагати людям із вадами зору на громадських засадах.

— Платно чи безкоштовно, але я буду допомагати незрячим до кінця свого життя. Нікому не відмовляю у допомозі. Навіть вночі готова надати консультацію, допомогти хоча б словом. За це люди мене поважають, — наголосила Тетяна Швець.

Чоловік Тетяни нещодавно помер. У неї є син Вадим, колишній правоохоронець, нині на групі інвалідності. 28-річна онучка Лілія під час війни виїхала до Німеччини.  


Читайте також:

На Вінниччині відзначили 90-річчя утворення Українського товариства сліпих

На базі підприємства УТОС планують відновити навчання слабозорих вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up