Лікарі Вінницької дитячої лікарні успішно видалили кісту великих розмірів у дитини

Лікарі Вінницької дитячої лікарні успішно видалили кісту великих розмірів у дитини
  • Хірурги Вінницької обласної дитячої лікарні успішно провели операцію з видалення пресакральної кісти в 11-річного хлопчика.

Кіста, яка впродовж тривалого часу не турбувала дитину, почала стрімко рости протягом останніх шести місяців, що й змусило батьків звернутися за медичною допомогою. За словами батьків, це утворення вони помітили ще з народження, однак тривалий час воно було м’яким та безболісним і не викликало занепокоєння.

Пресакральні кісти у дітей — це рідкісні новоутворення, які потребують ретельної діагностики та складного лікування.

Після ретельного обстеження, яке включало УЗД, КТ та МРТ, лікарі встановили діагноз — пресакральна кіста в крижово-куприковій ділянці. Хлопчику провели складну операцію з видалення комбінованого кістозного утворення великих розмірів. Операція пройшла без ускладнень.

Відео дня

— Це був чудовий приклад командної роботи хірургів, анестезіологів лікарні та працівників кафедри дитячої хірургії Вінницького національного медичного університету імені Миколи Пирогова, — зазначають у лікарні.

Післяопераційний період у хлопчика пройшов без ускладнень. На п'ятий день він був виписаний зі стаціонару на амбулаторне лікування. За результатами контрольного огляду рецидиву утворення не виявлено.

— Наразі пацієнт почувається добре, спостерігається позитивна динаміка у його відновленні, — додають лікарі.

 

Читайте також:

Хірурги-ортопеди Вінницької дитячої лікарні успішно вилікували вроджену ваду ноги в дитини

Вінницька обласна лікарня отримала новий апарат УЗД для кращої реабілітації пацієнтів

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up