Хочу пишний бюст: скільки коштує збільшення грудей імплантами у Вінниці

Хочу пишний бюст: скільки коштує збільшення грудей імплантами у Вінниці
  • Жінки можуть бути незадоволені формою та об'ємом власних грудей. І мода на великий бюст змушує бігти до пластичного хірурга.
  • Скільки нині коштує мамопластика? В якому віці рекомендують робити таке втручання? На ці та інші питання дає відповідь пластичний хірург і мамолог Вячеслав Доленко.

Збільшення грудей імплантами — одна з найпопулярніших і найбільш затребуваних пластичних операцій. Завдяки такому втручанню жінки вирішують проблему маленьких або обвислих грудей, набувають впевненості в собі і позбавляються внутрішніх комплексів. 

Причин може бути багато, але підсумок один: мрії про красивий пишний бюст стали легко здійсненною реальністю — про це розповів мамолог і пластичний хірург Вячеслав Доленко.

Відео дня

За словами вінницького медика, раніше збільшити груди за допомогою імплантів коштувало близько 10 000 доларів. Тепер — вдвічі дешевше.

— Вартість операції зараз значно менша, ніж була раніше. Зараз собівартість операції, включаючи вартість якісних імплантів — це близько 4-4,5 тисячі доларів. В цю суму входить перебування в стаціонарі, догляд і медикаменти. Це немаленькі кошти, але раніше це вартувало близько 10 тисяч, бо імпланти тоді коштували чимало, а операції робили одиниці. Нині лікарі-початківці можуть поставити груди і за меншу вартість, але так не варто ризикувати. 

Безпека операції залежить якості імплантів, які використовуються, обладнання, з яким працює доктор, оснащеності операційної, а головне — від досвіду хірурга, який оперує.

— До того, щоб зробити першу пластичну операцію, лікар має довго асистувати. В мене досвід у медицині з 2002 року. З 2014 року я працював в онкохірургії. Як самостійний пластичний хірург працюю з 2018 року, — розповідає Доленко. — Через те, що деякі хірурги почали ставити імпланти після закінчення медуніверситету, в мене збільшилась кількість переробок. Люди ведуться на рекламу в соцмережах і йдуть на операцію до лікарів без досвіду. Тому, якщо брати у співвідношенні, у мене первинних мамопластик дві, а переробок — п'ять.

Запитали у лікаря, в якому віці вінничанки приходять до нього, аби збільшити груди.

— Мої пацієнтки віком від 30 років до 50 років. Треба ще розуміти, що мамопластика може бути після онкології, то це вік 50 плюс. Є переробка після невдалої естетичної хірургії — це 30 плюс. В мене такий контингент. А молодших дівчат я не беру — їх оперувати зарано, або не потрібно. Але є молоді жінки, які хочуть змінити форму молочної залози після пологів. Або ті, у кого кризові стосунки, і жінки намагаються змінити щось у собі, щоб чоловік почав більше звертати увагу. Або сама собі хоче подобатись — тоді я можу зробити операцію. Якщо таким дівчатам не допомогли психологи, а їм потрібні зміни у психоемоційному стані, якщо це їм справді буде корисно — тоді роблю. Але я не оперую все, що можна оперувати.

Лікар розповів, що перед операцією робляться необхідні заміри, аби визначити розмір майбутнього імпланту. Тендітним дівчатам невисокого зросту величезні імпланти не підійдуть.

— Основний принцип естетичної хірургії — це гармонійний результат. Такий результат залежить не лише від розміру грудей, а й від того, як вони будуть гармоніювати з усім тілом. Тобто, якщо дівчинка худенька, маленька хоче четвертий розмір, я вважаю, це неправильно. Ми знімаємо заміри грудної клітини і міжреберних просторів, визначаємо вагу. За цими даними обираємо імпланти. Нещодавно до мене приходила дівчина з імплантом четвертого розміру. Для неї він був занадто великим і поставлений неправильно. Ми зробили заміну: поставили їй на четвертину менший імплант, і вона залишилась задоволена результатом. Вважаю, що найкращим розміром імпланту буде той, який буде виглядати натуральним. Раніше було в тренді «дивіться, я зробила операцію, в мене величезні груди, я витратила на неї багато грошей». Зараз це робиться непомітно, період реабілітації невеликий. Більшість пацієнтів уникає зайвого галасу стосовно своїх операцій.

Тож, як довго триває операція з мамопластики і який період відновлення після неї?

— Операція з мамопластики триває 1,5 години. Знаходження в стаціонарі — одна доба, перебування під наглядом хірурга — тиждень. Через 10 днів після операції знімаються шви, і місяць пацієнтка ходить в спец білизні. Загалом період реабілітації триває до двох місяців. Через два місяці можна побачити результат. Через рік шрами непомітні, імплант стає таким, яким має бути.

За словами хірурга, якщо брати по кількості операцій в естетичній хірургії, то лідирує блефаропластика. Мамопластику лікарі намагаються робити нечасто.

— Не бажано робити більше трьох операцій на тиждень, пов'язаних з мамопластикою. Адже в період реабілітації пацієнток потрібно бути з ними на зв'язку. Якщо я після когось переробляв мамопластику, то це операція складніша, ніж первинна. 

То як часто вінничанки приходять із запитом хочу зробити більші груди? А чи є такі, що навпаки, бажають зменшити їх?

— За минулий рік було біля сорока операцій по встановленню імплантів, заміна чи видалення імплантів — 38. У цьому році в мене було три первинних мамопластики, чотири видалення імплантатів. В таких операцій теж є сезонність. Робимо також підтяжку молочної залози зі зменшенням розмірів — важка операція, але вона приносить користь.

Естетична медицина — це не лише про красу, а й про безпеку. А чи не приносять шкоду жіночому здоров'ю імпланти?

— Імпланти ставлять під молочну залозу, тому на здоров'я це ніяк не впливає. Навколо імпланту організм утворює захисну плівку, яку називають капсулою, тому імплант з молочною залозою контакту не має. Але може бути проблема з самою капсулою. Вона може розростися, давати больові відчуття, запалення та утворення в молочній залозі. Але це рідкісне ускладнення, воно, здебільшого, виникає через неправильну постановку імпланту.

Лікар наголошує, що не лише після операції з мамопластики варто регулярно робити огляди у фахівця. Щороку потрібно проходити контрольні обстеження молочної залози, як із імплантами, так і без них.

— Будь-яка молочна залоза, велика чи маленька за розміром, з імплантом чи без, потребує щорічного огляду мамолога і УЗД. Ті пацієнтки, які поставили імпланти, раз у півтора року мають зробити МРТ молочних залоз, мамографія на імплантах не робиться. Після мамопластики ваш лікар має перевірити стан імпланту і капсули, стан залозистої тканини. Через 10 років імпланти бажано поміняти. Імпланти нового покоління, деякі, не потребують заміни, в них гарантія від виробника пожиттєва. На деякі — 10-15 років. Тому перед тим, як ставити імплант, тричі подумайте і двічі передумайте. Оскільки імплант — це інородне тіло, яке організм може відторгнути. Ні в якому випадку не біжіть збільшувати груди, бо сказав чоловік чи тому, що подруга зробила. Якщо ви самостійно і усвідомлено прийняли рішення — тоді будь ласка.


Читайте також:

З березня ціни на ліки можуть знизитися на 30%. Яка зараз вартість популярних медикаментів у Вінниці?

Транспортування маломобільних людей: хто може допомогти у Вінниці?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • volodymyr
    в качалку!
  • Вячеслав Доленко
    цікаві коментарі, гадаю відповім усім:

    Чорний Кирило: ризик померти є навіть коли Ви чистите зуби, тому про це не кажу. Сучасні методи знечулення мінімалізують ризики, а якщо є ускладнення які можуть підвищити ризики - краще не робити пластику, про це я і кажу.

    Діма Гундир: щось сказав, хоч сам зрозумів?

    Ігор та Людмила: ця «проблема» завжди начасі, якщо ж Ви знаєте військових чи цивільних яким потрібна допомога пластичного хірурга - пишіть мені, неодноразово акцентував увагу на те що такі операції берем в першу чергу і безкоштовно, без піару і фотозвітів.
  • Кирилл Черный
    А про те що існує ризик взагалі померти ні слова...
  • Дима Гундир
    Ви ше одне місце обколіть цею фвгньою відкрийте новий тренд 🤣

keyboard_arrow_up