Дані про COVID: зареєстрували два летальних та понад 100 нових випадків

Дані про COVID: зареєстрували два летальних та понад 100 нових випадків
  • Вінницький обласний центр контролю хвороб Міністерства охорони здоров'я України повідомив нові дані про ситуацію з коронавірусом у нашому регіоні.

— Зареєстровано 101 випадок захворювання (серед дитячого населення зареєстровано 14 випадків захворювання), — зазначають у МОЗ. — За останню добу зареєстровано три випадки захворювання серед медичних працівників та два летальні  випадки.

На даний час хворіє 2573 людей. З них 50 медиків та 361 дитина.

Детальну інформацію про поширення хвороби в області можна дізнатися за посиланням.

Відео дня

Як не допустити розповсюдження COVID-19

У разі появи симптомів ГРВІ необхідно зробити тест на COVID-19, щоб встановити точний діагноз. Так можна запобігти новим спалахам захворювання і не навантажувати систему охорони здоров’я. Здорові українці пришвидшують нашу перемогу на своєму фронті. Вчасне тестування захищає ваших близьких і людей із груп ризику, стримує розповсюдження хвороби.

У разі появи симптомів ГРВІ (підвищеної температури, головного болю, втоми, кашлю, болю в горлі, чхання, нежитю тощо):

  • Зателефонуйте сімейному лікарю або зверніться в найближчий медичний заклад;
  • Отримайте направлення на безоплатне тестування або швидкий тест.
  • Самоізоляцію можна завершувати за умови відсутності симптомів через 5 днів із дати їх виникнення або з дати позитивного результату тестування.

Також варто не забувати, що вакцинація проти  COVID-19 запобігає тяжкому перебігу хвороби. На даний момент у закладах охорони здоров’я Вінницької області та міста Вінниці в наявності достатня кількість вакцин.

СOVID-19 нікуди не зник

МОЗ нагадує про способи запобігання поширення COVID-19. 

— Недотримання протиепідемічних заходів, низький рівень тестування та нові хвилі поширення COVID-19 у світі можуть стати причиною більш інтенсивного епідсезону (жовтень 2022 — травень 2023) в Україні порівняно з минулим роком. Це спричинить зростання кількості випадків захворювання на COVID-19, — наголошують медики.

Є два дієві інструменти запобігання поширенню COVID-19:

  1. Вакцинуватися. Це єдиний шанс захиститися від важкого перебігу хвороби. Для цього потрібно:
  2. Зробити тест у разі появи симптомів ГРВІ і, якщо він позитивний, — самоізолюватися.

Для цього потрібно звернутись до сімейного лікаря або до найближчого медичного закладу та отримати направлення на безоплатне тестування або швидкий тест.

 

Читайте також:

Друга бустерна вакцинація проти COVID-19: кому не рекомендують робити

До яких лікарів можна звертатись без направлення: відповідь МОЗ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач68

    не кормити  свиноту пицами  и макдональдсом. не  давати  жерти  солодке.и бити по пици +трудова  терапия..а взагали то такои  килькости пухлых людей не  жирных  а пухлых  нема ниде в свити  .кроме  росии белкоруси и нашои могутно-демократичного стовпа. свиту  де  олигархи бадяжат химитоз  и люди пухнут вся наща ижа  -це  таблиця менделея.и всим пофиг.все   одно здихай тихо и мирно.и нихто тебе ликувати не  буде .санстанции не спроста  же  демократи  ликвидували по приказу  олигархив.так  що всена  лице в який ср..ци ми  живемо .и  що и з вийною.а цины на цей  химитоз  як на приличну  иду.

keyboard_arrow_up