COVID-19 на Вінниччині: за добу захворіло 39 людей, з них 20 — діти

COVID-19 на Вінниччині: за добу захворіло 39 людей, з них 20 — діти
  • Вінницький МОЗ розповів, яка ситуація з COVID-19 станом на 5 вересня. Спостерігається зростання кількості нових випадків недуги серед дітей.

— Впродовж минулої доби всіма лабораторіями  області досліджено 65 зразків на COVID-19, — йдеться у повідомленні. — Зареєстровано 39 випадків захворювання. За останню добу зареєстровано 20 випадків захворювання у дітей.

Нових випадків захворювання вчора серед медиків не реєстрували. Загалом на даний час хворіє 1 913 людей. З них 313 дітей, медики — 53.

Детальну інформацію про поширення хвороби в області можна дізнатися за посиланням.

Як зауважила заступниця директорки департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко, у серпні відбувається поступове зростання захворюваності на COVID-19. Щодня реєструють, нагадаємо, близько 20 нових випадків. Збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації.

Детальніше у матеріалі:

 

Читайте також:

Як вимушеним переселенцям отримати медичну допомогу на Вінниччині?

З понеділка антибіотики тільки за рецептом: все, що потрібно знати пацієнту

На Вінниччині моніторять радіаційний фон. Показники по районах

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

keyboard_arrow_up