Червоний рівень небезпеки: завтра на Землю обрушиться магнітна буря в 5 балів

Червоний рівень небезпеки: завтра на Землю обрушиться магнітна буря в 5 балів
  • У вівторок, 6 серпня 2019 року, українців попереджують про магнітну бурю.
  • Природне явище розпочнеться вже з опівночі. Триватиме шторм до 12 години дня.
  • Хто в зоні ризику на цей раз, як полегшити вплив явища і пережити цей період?

Завтра прогнозують магнітну бурю та попереджують, що магнітосфера буде збуджена. Як повідомляють на сайті лабораторія ренгенівської астрономії Сонця, пік магнітної бурі очікується о 6 годині ранку. За дев’ятибальною шкалою магнітна буря дорівнюватиме п’яти балам.

За інформацією відомства, у середу, 7 серпня, також очікується нестійка магнітосфера. Зокрема, попереджують про шторм з опівночі до 6 години ранку середи.

Відео дня

Дивіться прогноз магнітних бур до кінця серпня:

Відповідно до стандартної шкали NOAA (Національна атмосферна адміністрація США), бурі класу 1 здатні впливати на енергетичні системи - слабкі флуктуації в енергетичних системах, на космічні апарати - невеликий вплив на системи управління космічними апаратами, на наземні системи - полярні сяйва видно на високих широтах (до 60 градусів), на початок міграцій тварин.

Негативні наслідки впливу магнітних бур на організм

Від магнітних коливань страждає до 70 відсотків населення. І особливо люди похилого віку з хронічними захворюваннями. Відображаються магнітні коливання і на здоров'я чутливих до цього людей - їм традиційно радять скоротити вживання жирної їжі, більше бувати на свіжому повітрі і дотримуватися режиму сну.

Щоб зменшити негативні наслідки впливу на організм необхідно дотримуватися таких правил:

  1. Відмовитися від алкоголю, жирної, гострої та солоної їжі. Натомість віддати перевагу легким стравам, наприклад, з овочів та курятини. Каву та чорний чай краще замінити на чисту воду або трав’яні чаї – із шавлією чи валеріаною. Полегшити біль голови допоможе м’ята. Такий чай можна пити тричі на день.
  2. Частіше бути на свіжому повітрі. Терапевти радять частіше влаштовувати прогулянки і відмовитися від фізичних навантажень. Пережити бурю допоможе відпочинок, сон та медитація.
  3. Раніше лягати спати. Пам'ятайте, що сон здорової людини триває не менше 8 годин на добу. У період магнітних бур корисно буде подрімати вдень.
  4. Уникати стресів. Психологи радять у цей період берегти нерви та максимально зосередитися на приємних речах. Під час спілкування з колегами та рідними намагайтеся не проявляти негативних емоцій.

Нагадуємо, вчені зазначають, що дане природне явище може викликати погіршення стану здоров'я, зокрема в тих людей, які вразливі до перепаду кліматичних умов.

Хто в зоні ризику на цей раз, як полегшити вплив явища і пережити цей період - дивіться в нашому відео:

 За даними фахівців, найбільші магнітні бурі 2018 року було зареєстровано минулої весни, 18-19 березня, 20 квітня і 5-6 травня 2018 року, коли індекс геомагнітної активності досягав значення 6, що відповідає бурі рівня 2 за максимально можливою п'ятибальною шкалою. Всі інші події минулого року, включаючи і магнітну бурю 18 червня, відносяться до мінімального рівня 1.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Фосий Мужик

    Жах
  • Наталя

    Доброго дня. А скажіть будь ласка, а чому відео до статті від 17 січня? =)))

    Аристарх Літвак reply Наталя

    Навіщо ще раз перемонтовувати відео про щось, якщо воно вже є наявне, і повністю задовольняє ті чи інші питання

    Лена reply Аристарх Літвак

    дурне питання: як тебе вдома скорочено називають? аристарше, ходи їсти?!! АХАХА))))

    Аристарх Літвак reply Лена

    власне як назвали так і називають, без всіляких скорочень, інакше навіщо тоді було мене так називати..
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Шахраї крадуть дані через образливі коментарі в соцмережах 20:44 Янчак на свободу за майже мільйон: суд дозволив внести заставу керівниці ТЦК play_circle_filled photo_camera 20:02 Вінницькі пенсіонери отримали гуманітарну допомогу photo_camera 19:45 «Мама дуже любила життя і творчу молодь». Син Лідії Бєлозьорової започаткував театральну премію photo_camera Від читача 21:33 Критична петиція 19:07 Історик Вахтанг Кіпіані розповість вінничанам про традиції вшанування захисників photo_camera 18:31 Хто з ректорів вінницьких вишів заробив найбільше у 2024 році? Проаналізували декларації 18:05 У Вінниці лікарі врятували немовля з рідкісною вродженою пухлиною носа photo_camera 17:01 На Вінниччині хлопець кинув у натовп камінь. Постраждала 13-річна дівчина 16:43 Африканська чума свиней у дикій фауні: виявили новий випадок на Вінниччині 16:03 Нова схема руху. На вулиці Зодчих впорядкують паркування photo_camera 16:00 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 15:31 Не служив, а зарплату брав: вінницький депутат ОПЗЖ отримав дві підозри photo_camera 15:01 Лобове зіткнення KIA та Mercedes біля Райгорода забрало життя водія photo_camera 14:14 В апеляційному суді пройшло слухання у справі блогера Шавлюка. Чи змінили йому запобіжний захід? play_circle_filled 13:58 216 боєзіткнень та сотні одиниць знищеної техніки. Українські воїни стримують натиск photo_camera 13:21 Які зарплати та чим володіють вінницькі чиновники? Аналіз декларацій 12:03 Наслідки смертельних ДТП на Вінниччині ліквідували рятувальники photo_camera 11:17 Трагічний кінець: 15-річна дівчина померла в лікарні після аварії у Соболівці 10:28 Перепоховала чоловіка, викрав портрети, збирали металобрухт: як карають за наругу над могилами?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up