Чечельницький костел оголосили святим місцем. Бо там копія чудотворної ікони

Чечельницький костел оголосили святим місцем. Бо там копія чудотворної ікони
Католицький костел Святого Йосипа в Чечельнику змінив свою назву на «Санктуарій Матері Божої Чечельницької». Він став третім на Вінниччині санктуарієм Римсько-католицької церкви. Єпископ Леон Дубравський олосив про це на святковій месі 26 серпня.

Католицький костел в Чечельнику вже 200 років є місцем зібрання паломників.  В давніх історичних книгах пишуть, що  люди приходили здалеку,  навіть із Херсонської губернії.  Тут сталося багато зцілень та чудес. Нажаль, всі свідчення, які збирала парафія про зцілення знищили за часів СРСР, - розказують у прес-службі вінницької ОДА.

У Чечельницькому костелі знаходиться копія чудотворної ікони Божої Матері. Тому віряни вірять, що їх по-особливому оберігає матір Божа.

Чечельницький костел оголосили святим місцем. Бо там копія чудотворної ікони, фото №1 на сайті 20minut.ua

Відео дня

- 26 серпня, коли весь католицький світ вшановує ікону Матері Божої Ченстоховської, увійде в історію і нашої області. Адже саме в цей день Чечельницький костел оголошено святим місцем – дієцезіальним санктуарієм. – розповів начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький.

Чечельницький костел оголосили святим місцем. Бо там копія чудотворної ікони, фото №2 на сайті 20minut.ua

Довідка: санктуарій, що в перекладі святе місце, є  багатою релігійною, духовно-культурною і матеріальною спадщиною  Католицької Церкви.

Чечельницький костел оголосили святим місцем. Бо там копія чудотворної ікони, фото №3 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо,  що на Вінниччині триває процес повернення у власність культових споруд релігійним громадам різних конфесій. Тридцять храмів, серед яких Вінницький центральний костел повернули законним власникам

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Анонім
    фома ты и всё.....

keyboard_arrow_up