Вінницький боксер Володимир Кушнір здобув «срібло» на міжнародному турнірі в Іспанії

• В іспанському місті Паленсія завершився міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років «1-st INTERNATIONAL U22 BOXING TOURNAMENT ENRIQUE RODRIGUEZ CAL «DACAL».
  • Володимир Кушнір з Вінниччини став срібним призером змагань у ваговій категорії 92 кг.

Як повідомляють на фейсбук-сторінці Федерації боксу Вінницької області, в іспанському місті Паленсія завершився міжнародний турнір з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років «1-st INTERNATIONAL U22 BOXING TOURNAMENT ENRIQUE RODRIGUEZ CAL «DACAL».

У змаганнях в складі української збірної брали участь троє спортсменів з Вінниччини: Максим Власюк, Геннадій Масленніков та Володимир Кушнір. Саме Володимир став срібним призером змагань у ваговій категорії 92 кг. У фінальному поєдинку вінничанин поступився боксеру з Куби Адріану Фреснеді.

Тренували спортсмена Сергій Жураковський та Роман Вакалюк.

«Нива» вдома програла дублю львівських «Карпат»