Вінничанки стали чемпіонками України у стоклітинкових шашках

• В Івано-Франківську фінішував чемпіонат України з шашок-100 серед дітей та молоді.
  • Збірна Вінницької області виступила вдало, посівши трете місце в швидкій грі та четверте — в класичній програмі.
  • Про це розповів тренер спортшколи №6 міста над Бугом Микола Леонов.

Дворазовою чемпіонкою України стала вінничанка Мар'яна Мирошниченко. Вона виграла класику та швидку гру серед дівчат до восьми років, а ще здобула срібло в бліці.

Чемпіонкою країни серед дівчат до десяти років стала Анна Сас, а в класичній грі вона взяла срібло.

Відео дня

Дві медалі серед хлопчиків до восьми років виборов Сергій Мазур (в швидких шашках він другий, в бліці — третій). Тренує цих юних спортсменів Микола Леонов.

Ще дві медалі для збірної Вінниччини додав учень тренера Дмитра Мариненка Павло Жолоб. Він виступав серед хлопців до 19 років. Павло виборов срібло в швидких шашках та бронзу в бліці.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.