Сьогодні Вінниця — спортивна столиця! Тривають забіги та змагання на VINNYTSIA RUN 2025
- Вінниця перетворилася на епіцентр спортивного життя. Сьогодні, 1 червня, у місті стартував Вінницький напівмарафон VINNYTSIA RUN 2025 та масштабні змагання з триатлону UKRAINE VINNYTSIA TRIATHLON CUP.
- Особливою подією стане забіг із домашніми улюбленцями, а частина зібраних коштів буде спрямована на дрони для ЗСУ.
- Будьте готові до тимчасових обмежень руху транспорту в місті, адже події тривають.
Прямо зараз, 1 червня, Вінниця перетворилася на епіцентр спортивного життя! У місті відбувається Вінницький напівмарафон VINNYTSIA RUN 2025 — масштабний благодійний забіг із дистанціями від одного кілометра до повного напівмарафону (21 км).
Особлива подія, що вже привертає увагу, — це забіг із домашніми улюбленцями Baskerville на 400 метрів, який стартує о 13.30 на площі Калічанській біля входу в парк Леонтовича. Кожен чотирилапий учасник отримає смаколики, а вартість участі складає 200 грн.
Паралельно з цим, у Вінниці стартували змагання з UKRAINE VINNYTSIA TRIATHLON CUP. Професійні та амбітні спортсмени долають унікальні траси, що включають плавання, велоперегони та біг центральними вулицями міста.
Важливо для водіїв: через проведення цих масштабних заходів сьогодні, 1 червня, діють тимчасові обмеження руху транспорту на низці вулиць Вінниці.
Організатори наголошують, що частина внесків від учасників буде направлена на дрони для наших захисників. Долучайтеся до спортивного свята та підтримайте ЗСУ.
Діти разом з батьками бігли дистанцію 200, 400 м і 1 км.
Трійка переможців серед чоловіків на дистанції 5 км.

Вже сьогодні ввечері, після завершення всіх забігів та змагань, ми опублікуємо великий матеріал із детальною інформацією про переможців, найяскравіші моменти та підсумки цього масштабного спортивного дня у Вінниці.
Не пропустіть! Всі подробиці чекайте у нашій стрічці новин. Слідкуйте за оновленнями на 20minut.ua!
Читайте також:
Відбудеться масштабний забіг у Вінниці: напівмарафон, триатлон та забіг з улюбленцями
У Липовці рибалка-браконьєр завдав збитків на понад 773 тисячі гривень
Затримали трьох вимагачів, які погрожували вбивством неповнолітньому за вигаданий борг
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Viacheslav StukalenkoЧого Так мало фоток? -
Oleg KryjanivskyyМолодці! Почастіше би таких заходів. -
Галина НагорнякВіддайте кошти на ЗСУ.