Призерів обласного юнацького футбольного чемпіонату нагородили просто неба
- Біля входу до Вишенського парку Вінниці пройшла урочиста церемонія нагородження призерів чемпіонату області серед команд дитячо-юнацьких закладів.
- У цьому змаганні взяли участь колективи у 11 вікових категоріях.
Найкращих визначали у 16 лігах. Для найменших гравців (2018, 2019, 2020 та 2021 років народження) влаштовували фестивалі футболу. Загалом стартували 137 команд. Змагання тривало пів року за системою «осінь-весна». Грали у два кола.

Кубки, медалі та футбольні м'ячі
Нагородження проводили виконавчий директор обласної Асоціації футболу Ігор Павленко, менеджери Асоціації Вікторія Сметанюк і Роман Колесник. Призери отримали Кубки, дипломи, медалі та футбольні м'ячі. А для найкращих футболістів турніру за амплуа були передбачені індивідуальні нагороди.
Футболісти та їхні наставники виявилися задоволеними проведенням регулярного змагання і церемонією нагородження. Приміром, тренер ДЮСШ Могилева-Подільського Євгеній Шпаркий сказав, що діти отримують непогані призи за свої досягнення. Він розповів, що його вихованці брали участь у чемпіонаті області серед юнаків 2015 року народження.
— На жаль, ми поступилися кількома очками переможцю. Все ж це непоганий результат, адже виступали в категорії 2015 р.н. двома командами. В іншій групі колектив Романа Гардецького став срібним призером. А наша команда 2016 р. н. тренера Вадима Скловського здобула золото. Це все завдячуючи праці дітей на тренуваннях. А також допомозі місцевої влади, яка не залишається осторонь, підтримуючи із поїздками на ігри, — прокоментував Євгеній Шпаркий.

Відібралися на всеукраїнський рівень
Три команди із нагороджених отримали право виступити в престижних Кубках регіонів серед юнаків. Вони змагатимуться там в стикових матчах.
У категорії U-13 це колектив ВОДЮСШ «Нива» -1 під керівництвом тренера Олександра Гуріна. У категорії U-12 - команда ВОДЮСШ «Нива» -1 тренера Івана Карабіна. А в групі U-11 — ДЮФК «ЯСКО» (зелені) тренера Юрія Коваля. Всі ці клуби — з Вінниці.
— Ми вирішили влаштувати нагородження просто неба, змінити локацію, тому що всім трохи набридли стадіони. Діти і тренери, можна сказати, «живуть» там. Отже, всі підтримали пропозицію менеджера Асоціації Вікторії Сметанюк провести нагородження у парку. Поруч — батути, продаж морозива, озеро. Пізніше покажуть фільм проста неба, — сказав менеджер з дитячо-юнацького футболу обласної Асоціації Роман Колесник.

Переформатування чемпіонату і батьківський турнір
Він також поділився планами проведення наступного аналогічного змагання.
— Готуємо переформатування дитячо-юнацького чемпіонату області. В подальшому прийматиме участь у кожній віковій категорії тільки один представник команди. Вже не будуть грати по декілька складів. Таким чином рівень змагання зросте, — наголошує Роман Колесник.
Також планується проведення паралельного чемпіонату серед батьків вихованців дитячо-юнацьких закладів. Є вже бажаючі команди. Наразі організатори розробляють положення нового змагання.

Читайте також:
Чемпіонка України з легкої атлетики Ванда Школа виступатиме за клуб Munich Athletics
Золотий «покер» «Вінницьких вовків» : одночасно виграли чотири чемпіонати України
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.