«Нива» здобула другу перемогу поспіль. В гостях переграла «Металург-2»

- У попередньому турі чемпіонату України з футболу вінницька «Нива» здолала вдома одеську «Реал Фарму» - 2:0.
- В 15-у турі, що пройшов 27 жовтня, вінницька «Нива» з аналогічним рахунком подужала «Металург-2» (Запоріжжя).
«Металург-2» посідав 12 місце з 11 очками, поступаючись вінничанам сімома очками та чотирма рядками турнірної таблиці. Звісно, для номінальних господарів цей матч був важливим – нагодою скоротити відставання від спокійних середнячків. Але й вінничани, вигравши в минулому турі в одеситів, мали максимальні амбіції на цей виїзд. Тим більше, знаючи, як молоді запоріжці недавно обіграли тут конкурента – «Скалу 1911».
Активніше почали, можливо, саме господарі. Але Хуссін не зміг закинути воротареві за комір після перехоплення першого м’яча (влучив у болл-боя за воротами), удар Корнійчука воротар «Ниви» перевів на другий у матчі кутовий, а коли Куралех спробував пробити з лінії карного майданчика, м’яч з рикошетом від суперника пішов у поперечину. Це були непогані спроби забити, проте в цілому «двієчка» першолігового клубу поступово почала програвати в ініціативі та територіальній перевазі своїм гостям.
Спершу удар Загорулька метрів із 15-ти заблокував біля своїх воріт запоріжець Лапко. Далі двічі пробивав Борячук: з правої з лівого флангу, після скидки з кутового на дальній ‒ мимо в обох випадках. На 41-й хвилині Швець розігрався з Власенком, вискочив на Лавуту з правого краю – воротар виручив «Металург-2». Також із різних позицій били Меженський і Загорулько, та без успіху в першому таймі.
Хто б міг подумати, що при стількох гострих моментах у гравців групи атаки відкриє рахунок саме захисник, якого Ярошенко випустив на заміну. Після кутового від Швеця Никитюк вибіг на ближню стійку, спершу кіксанув правою ногою – мабуть, хотів пробити, а вийшло, що призупинив м’яча, а потім у падінні правою пробив у дальню «шістку» з кута воротарського майданчика – 0:1. Другий м’яч за свою нову команду забив Роман – оборонець, найбільше відомий за виступами в складі «Волині», «Руху» та ПФК «Львів».
«Металург-2» намагався відігратися. Невдовзі шикарний простріл Близнюка від лицьової залишився без завершення, а цей шанс міг багато чого змінити в цій зустрічі. Натомість, уже Загорулько скаржився на невезіння, кілька разів утікаючи на перспективні позиції. А один із проривів Швеця через правий фланг завершився другою жовтою карткою для Корнійчука.
Із цим команди не заспокоїлися – запоріжці намагалися відігратися, вінничанам потрібно було обов’язково забивати вдруге, щоб не мати проблем у кінцівці. Кутовий Кобцова на ближній стійці ударом головою в падінні замкнув Лотоцький – 0:2. Для Бориса це другий гол у чемпіонаті.
«Нива» виграла другий матч поспіль і, набравши 21 очко, гарантувала собі місце не нижче сьомого за підсумками туру.
Читайте також:
Вінничани здобули 15 нагород на чемпіонаті України з фрі-файту
Вінницький тхеквондист Артем Полєтаєв здобув бронзу чемпіонату Європи
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Александр БабицкийНе команда а сладкая булка для соперников . Следующие соперники Звягель и Дружба...
-
Сергій ПоліщукНа от яка, виявляється, була задача - місце на нижче сьомого! Так тримати!