Хокеїсти вінницького клубу «ОКС-ШВСМ» за тур до фінішу чемпіонату України — майже переможці

Хокеїсти вінницького  клубу «ОКС-ШВСМ» за тур до фінішу чемпіонату України — майже переможці
  • Сьогодні, 1 червня, у Вінниці фінішував тур чемпіонату України з хокею на траві серед чоловічих команд.
  • Після нього лідерство зміцнив чинний чемпіон — вінницька «Олімпія-Колос-Секвоя-ШВСМ».

Підопічні Павла Мазура здобули перемоги в усіх трьох матчах. Зокрема, подужали збірну Черкаської області — 5:1, земляків-головних переслідувачів з «ШВСМ-Олімпії» — 4:3 і юнаків зі СДЮШОР «Олімпія» — 7:0.

Цікаво, що після половини останньої гри підопічні Павла Мазура вигравали лише мінімально. Юні «олімпійці» прагнули порадувати свого тренера Сергія Бакума, який відзначав День народження. Все ж в завершальній частину матчу фаворит дотиснув свого опонента.               

— Дякую хлопцям, що старалися у мій День народження. Ми протрималися два періоди. А далі за рахунок кращої фізичної підготовки і технічної майстерності «ОКС-ШВСМ» нас обіграв. «Олімпія» наразі перебуває на п’ятій сходинці турнірної таблиці, і на медалі не претендує, — розповів Сергій Бакум.      

Відео дня

Спірний пенальті вирішив долю матчу

Головний тренер «ОКС-ШВСМ» Павло Мазур сказав, що його клуб майже виконав турнірну задачу і за тур до фінішу практично забезпечив собі чемпіонство.

А ось у матчі з «Олімпією» наставник спочатку випустив багато молодих хлопців, тому й гра певний час йшла майже на-рівних.

— В цьому турі сподобалася напружена гра проти «ШВСМ-Олімпії». Тривалий час на табло тримався рахунок 3:3. Четвертий гол ми забили із пенальті, який викликав багато суперечок, — прокоментував Павло Мазур.

Заключний тур чемпіонату України пройде 20-21 червня у Вінниці. «ОКС-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпія» забронювали собі перші дві сходинки турнірної таблиці. А за бронзу до останнього буде йти боротьба, в яку включиться й «ХК Вінниця – МДЮСШ № 1».     


Читайте також:

У спортшколі «Колос» привітали світового рекордсмена і підбили підсумки навчального року

Вінничанки стали чемпіонками світу на The Open World зі спортивних танців у Блекпулі

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up