Чемпіонат України з велоспорту: хто отримав золото, срібло та бронзу

• На Вінниччині спортсмени з 15 регіонів України змагались на Всеукраїнському Чемпіонаті з велоспорту.

З 16 по 18 липня 2021 року на території м. Вінниці та області відбувся відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту (шосе) в парній гонці, відкритий чемпіонат України в гонці критеріум (І тур) та Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту (шосе) серед чоловіків, жінок, юніорів і юніорок. У змаганнях взяли участь 120 спортсменів з 15 регіонів країни. Про це повідомляють у Вінницькій ОДА.

«Підготовка до чемпіонату була ретельною, адже ці перегони дають можливість учасникам заробити додаткові бали. А ще підготуватися до чемпіонату Європи і світу», — зазначає тренер вінницької збірної Василь Пастернак.

Відео дня

Учасники змагань, попри сильну спеку, продемонструвати свою стійкість, наполегливість та витривалість. Загалом вінничани показали гарні результати.

Переможцями Відкритого чемпіонату України в парній гонці серед чоловіків стала команда з міста Черкаси, серед жінок — команда Києва та Луганської області.

У всеукраїнських змаганнях з групової гонки на 135 км перше місце серед чоловіків здобула команда з Миколаєва, серед жінок — з міста Київ.