Чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств: вінничани повернулися з нагородами

• У Чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств вінницькі спортсмени здобули шіть нагород, а збірна України посіла перше місце у командному заліку.

3 28 липня по 2 серпня у місті Софія (Болгарія ) відбувся чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА. В змаганнях взяли участь близько 400 учасників з 23 країн світу віком від 12 до 17 років .

До складу національної збірної команди України, за результатами відбіркових змагань, потрапили 9 спортсменів з Вінницької області, які зуміли здобути шість нагород різного ґатунку, повідомляє Вінницька ОДА.

Відео дня

Чемпіоном світу у віковій групі 12-13 років (до 62 кг) став Бердиш Іван, представник клубу «Козак» м. Погребище, тренер Дмитро Мельник .

Срібну нагороду у даній віковій групі здобула Буженко Єва (вагова категорія до 57 кг), представниця СК «Гепард» м. Тульчин, тренер Володимир Соляр .

Срібною призеркою у віковій групі 14-15 років до 57 кг стала Городівська Анастасія, СК «Боєць» м. Хмільник, тренер Сергій Городівський.

Бронзовими призерами у віковій групі 14-15 років стали:

• Очеретний Ростислав (вагова категорія до 48 кг) , СК «ГЕПАРД« м. Тульчин тренер Володимир Соляр ;
  • Олійник Максим (до 57 кг ) СК «Боєць» м.Хмільник, тренер Сергій Городівський .

У віковій групі 16-17 років бронзовим призером ( вагова категорія до 93 кг) став Соловей Олександр, СК « Сапсан» м. Чечельник  тренер Дмитро Таранець.