За 20 мільйонів євро та 2 роки відремонтують очисні споруди на Сабарові

За 20 мільйонів євро та 2 роки відремонтують очисні споруди на Сабарові
  • Масштабна реконструкція почнеться у травні 2019 року.
  • У ОДА кажуть, що на повну модернізацію очисних споруд виділяє кошти Світовий банк — 20 мільйонів євро.
  • У перерахунку на національну валюту — це понад 610 мільйонів гривень.

Для реконструкції очисних споруд на Сабарові «Вінницяоблводоканал» отримає гроші від Світового банку реконструкції та розвитку. Перший заступник голови ОДА Андрій Гижко розказав, що зараз завершують розрахунки та погоджувальні процедури. А ремонтні роботи почнуться вже у травні 2019 року.

— За результатами міжнародного тендеру буде визначено найкращого підрядника для масштабних ремонтних робіт: заміни вузлів і агрегатів, які вийшли з ладу, відпрацювавши свій термін з 1965 року. Сума фінансування даного проекту — 20 мільйонів євро, а термін виконання таких робіт — 2 роки, — передає слова Гижка прес-служба ОДА.

За 20 мільйонів євро та 2 роки відремонтують очисні споруди на Сабарові, фото №1 на сайті 20minut.ua

Нагадаємо, з 2020 року «Водоканал» почне реконструкцію водопроводу у Вінниці

Читайте також:

Фото: архів «20хвилин»

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналісту гривнею
...
Валерій ЧУДНОВСЬКИЙ - автор цього матеріалу. Ви можете подякувати йому та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (11)
  • Олексій
    > 2017, сайт облради: "Підприємством розпочато реконструкцію І черги очисних споруд каналізації,  розташованих за адресою: м. Вінниця, вул. Сабарівське шосе, 4. Вартість проекту  – 25 млн. грн. "
    Нехай відчитаються, що було зроблено на очисних за 25 млн гривень, виділених у 2017

    > У 2017 році відремонтовано дюкерний перехід на суму 8,7 млн грн за рахунок коштів обласного природоохоронного фонду.
    Нічого не відремонтовано, досі у буді живе сторож, робітники заготовляють дрова у прибережній зоні, готовність 80%.

    Почитати ще, які гроші виділялись, інфа тут:
    https://vinrada.gov.ua/vinnicyaoblvodokanal-planue-zavershiti-rekonstrukciju-djukernogo-perehodu.htm
  • Віталік Петренко
    Головне, щоб ремонтував той, хто ремонтував міст по вул. Чорновола. Не буде ні грошей, ні ремонту
    Олексій reply Віталік Петренко
    Ці теж молодці... Вони дюкерний перехід через Буг коли мали зробити? Вже бачу як ця сума теж буде розпиляна, а в Агрономічному ще пару халуп вискочить.
    Антон reply Віталік Петренко
    Хахаха! Це точно!
  • Марія
    тю! через річку від Сабарова несчасне село - тютьки. автобус на вінницю у них всього пару раз в день, коштує 12 грн, їде години півтори... причому село ще й розкидане. То вони ходять пішки в Сабарів на автобус. Глина зимою так розмокає... Як вони бідні з тієї кручі по земляних сходинках спускаються... ЗА ЦІ ГРОШІ МОЖНА БУЛО Б ПОРЕМОНТУВАТИ ДАМБУ і пустити до них транспорт.
    Олексій reply Марія
    Проще ще один міст подубувати у районі Тютьок, там Буг вузький і мілкий, чим Сабарівську ГЕС ремонтувати
  • Олексій
    ки. Вони їх у тому гомні утоплять. Вже смердить в районі Урожаю!  20 хвилин, не спускайте з цього очей!
    Сепар Торонтуй reply Олексій
    Не отводите носа в сторону ты сказать хотел?

keyboard_arrow_up