З початку року на Вінниччині у пожежах загинули семеро людей
- З початку року на території Вінницької області сталася 121 пожежа. У них загинули сім людей, стільки ж травмовані.
За минулу добу, 23 січня, рятувальники Вінниччини ліквідували сім пожеж. Про це інформує Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.
Пожежі ліквідовані в м.Вінниці, в селах Малинки, Ковалівка й Малі Крушлинці Вінницького району й с. Рахни Лісові Тульчинського району. Внаслідок загоряння вогнем пошкоджено перекриття та облицювання стін будинків й домашні речі.

— Попри застереження рятувальників, люди продовжують нехтувати правилами безпеки в побуті, що призводить до знищення майна та загибелі самих людей, — зазначають у ДСНС. — Рятувальники Вінниччини вкотре застерігають дотримуватися правил безпеки в побуті. Бережіть своє життя та майно від пожеж.

24 січня близько 10.00 рятувальникам повідомили, що зайнялася господарча будівля в с.Студена Тульчинського району. Прибувши на виклик, ДСНСники ліквідували загоряння споруди на площі близько 20 кв.м.
Ймовірна причина виникнення пожежі — необережне поводження з вогнем власника.
Основні правила експлуатації пічного опалення:
- Забороняється залишати печі, в яких горить вогонь, без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям.
- Не користуйтеся печами й осередками вогню, які мають тріщини.
- Не розміщуйте паливо й інші горючі речовини перед паливним отвором.
- Не зберігайте не загашений попіл в металевому посуді, встановленому на дерев’яній підлозі або горючій підставці.
- Не сушіть і не складайте на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали.
- Не застосовуйте для розпалювання печей легкозаймисті та горючі речовини.
- Не використовуйте дрова, довжина яких перевищує розміри паливника.
- Не використовуйте вентиляційні та газові канали як димоходи.
- Не прокладайте димоходи опалювальних печей по горючих основах.
- Не закріплюйте на димових трубах антени телевізорів, радіоприймачів тощо.
У разі виникнення в помешканні полум’я або чути запах диму, горілої ізоляції, потрібно негайно повідомити про це за телефонним номером 101 та покинути приміщення.
Читайте також:
З палаючого будинку на Вінниччині надзвичайники врятували кота власника
Під час пожежі у Вінниці бійці ДСНС врятували шестеро людей, серед них — 11-річний хлопчик
В області вчора згоріли дві машини. Горіли й приватні будинки
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.