«З кінця квітня не виходять на зв’язок»: терміново потрібен наземний дрон

«З кінця квітня не виходять на зв’язок»: терміново потрібен наземний дрон
Троє з воїнів 35-ї окремої бригади морської піхоти, зображених на фото, виходили на зв'язок з рідними 25 квітня. Відтоді — жодної інформації, але є надія...
  • Рідні трьох військових 35-ї окремої бригади морської піхоти терміново збирають кошти на наземний евакуаційний дрон.
  • Що сталося з морськими піхотинцями?
  • Наводимо схожий приклад іншого порятунку трьох військових, можливо, він стане у нагоді для рідних наших земляків.

Троє наших земляків з 35-ї бригади морської піхоти були на зв’язку з рідними ще 25 квітня 2025 року. З першого травня вони у списках зниклих безвісти. Добратися на їхню позицію нема можливості через постійні бойові дії. Як діяли у схожій ситуації у 154-й бригаді? Можливо, розповідь про це стане у нагоді рідним зниклих морських піхотинців.

Зникли безвісти на Покровському напрямку

— Після того, як хлопці поїхали на позицію, не маємо з ними зв’язку, — розповідають рідні військових. — Знаємо,що вони виконували завдання на Покровському напрямку Донецької області.

У бригаді, де воюють троє наших земляків, розповіли, що потрібен наземний евакуаційний дрон. Тільки з його допомогою можна дістатися до місця, де перебували зниклі безвісти.

Відео дня

Сам тому рідні звертаються до небайдужих підтримати їх збір на придбання наземного роботизованого комплексу Евак.

— Будь-ласка, щиро просимо, допоможіть нам, бо це шанс знайти наших рідних, — цитує слова рідних морських піхотинців Жмеринська газета на своїй сторінці у Фейсбуці.

Нагадують, що зниклих безвісти військових звати Володимир, Артем і Сергій. Двоє з них зі Слободи-Межирівської Жмернинського району і Калинівки.

Вартість наземного дистанційно-керованого дрона Евак — 351 тисяча гривень. Станом на 20 травня 2025-го вдалося зібрати трохи більше ста тисяч гривень.

Підтримати збір на порятунок трьох наших захисників можна за посиланням:

Картка до збору: 4441111124531686

Робот пройшов 17 кілометрів під вогнем і вивіз трьох поранених

Наводимо приклад ефективного використання наземного дрона. Йдеться про робот моделі Ardal. Це вітчизняний наземний роботизований комплекс (НРК), який розробили і виготовили у конструкторському бюро BUREVII.

Дистанційно керована машина пройшла 17 кілометрів під вогнем і вивезла трьох тяжкопоранених. Така операція здавалася неможливою, адже у місці перебування військових постійно тривали бойові дії, тому еваки не могли доїхати.

Цілий місяць троє військових чекали допомоги. Всі троє мали поранення, у двох вони були важкі.

Врятували їх завдяки безпосередній підтримці директора КБ «Буревій». Як усе відбувалося, розповіла в Інтернеті Ксенія Виноградова, яка раніше служила в управлінні Першого механізованого батальйону 154-ї бригади. Почалося все з її допису у Фейсбуці про пошук наземного дрона для евакуації трьох військових, на той час вони вже три тижні залишалися на позиції і не могли самостійно вибратися звідти.

У цій історії, як і в історії з нашими земляками, спільним є кількість військових. Тоді вона знайшла відгук серед небайдужих, віримо,що так само станеться й тепер.

Можливо, рідним трьох морських піхотинців з 35-ї бригади варто також звернутися до КБ «Буревій»? Раптом це допоможе…

Ось посилання на порятунок з допомогою наземного дрона Ardal.
 

Читайте також:

«Скільки ви можете жебрати, відчепіться»: крик душі «трійки» волонтерів з Могилева

На 60 мільйонів гривень вінницька мерія купує дрони для ЗСУ — подробиці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (16)
  • Lyasota Lyudmyla
    +
  • Tatyana Schur
    🙏🙏🙏
  • Екатерина Дудина
    🙏🏻🙏🏻🙏🏻
  • Аліна Самборська
    Щиро дякую усім за таку підтримку і  допомогу. Хай Господь  Бог оберігає і захищає всіх.

keyboard_arrow_up