Щороку Україна переводить стрілки годинників з літнього на зимовий час і 2019 рік не стане винятком. Цієї осені переходимо на зимовий час у ніч з суботи на неділю, 27 жовтня. Стрілки годинників потрібно перевести на годину назад о 4 годині ранку. Таким чином, у цю ніч українці зможуть поспати на годину довше. Запитали вінничан, як вони ставляться до переведення годинника.
— До переведення годинника ставлюсь нормально. Можливо тому, що організм молодий і я не відчуваю ніякого дискомфорту. Коли переводять на зиму, то хоча б зранку завидна прокидатись.
— Вважаю, що за чотири роки має бути якась компенсація втрати часу. Я маю на увазі високосний рік. Пов’язую це з тим, що таким чином цей час до нас повертається і ми нічого не втрачаємо.
— Працюю по змінах і коли переходять на літній чи зимовий час, організму важко адаптуватися. Важко прокидатись о четвертій годині ранку. Хотілося б, щоб час не змінювали. Не розумію, що цим виграють.
— Мені байдуже, бо я вже не поспішаю на роботу. Коли розвидніється, тоді й прокидаюсь. Змін не відчуваю, бо з віком то тиск, то так самопочуття погіршується. Це все вже не залежить від годинника.
— Якщо переводять назад, то нормально, а якщо вперед, то ні. Вважаю, що годинник взагалі не потрібно чіпати, потрібно, щоб завжди був один час. До змін з переведенням годинника важко звикати.
— Ставлюся до цього нормально. Переведення годинника два рази в рік, в цілому нічого не міняє. Не пам’ятаю точно, для чого це робиться. Ніякого дискомфорту для себе я не відчуваю.
Як ви ставитесь до переведення годинника на зимовий час?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
И, да, с какой целью проводится опрос? Он уже не первый, результат см. выше.