«Вінницягаз» хоче передати на баланс ОСББ газові труби у будинках

- Облгаз бажає, аби ті організації, які керують багатоповерхівками, взяли у власність газові труби в будинку.
- Активісти нарікають, що на це керуючі організації не мають законних підстав і ретельно вивчати цю угоду.
- При тому разом з газовиками вони створили робочу групу, що напрацює документ, умови якого задовольнять усіх
«Вінницягаз» стала розсилати акти балансового розмежування по всій області. У них компанія розписала, що ОСББ або інша керуюча багатоповерхівкою організація є власником внутрішньобудинкових мереж. І відповідно, несе за них відповідальність.
Утім, голови об’єднань співвласників багатоповерхівок не поспішають підписувати такі акти:
Зустріч з роз’ясненнями провели у четвер, 25 квітня. «Вінницягаз» запросила голів ОСББ та громадських активістів. Президентка коаліції ГО «НІКА» Юлія Грига розповіла, що досягнути порозуміння їм не вдалося:
— Компанія «Вінницягаз» нещодавно розіслала дуже багато актів балансового розмежування, які люди мали б підписати. У цих актах вказаний «власник внутрішньобудинкових мереж», який, по суті, не визначений діючим законодавством, — казала Грига. — «Вінницягаз» наполягає, що ОСББ є власником мереж, представники ОСББ пояснюють, що ОСББ відповідно до законодавчих норм не може взяти на баланс газові мережі. Тому люди не розуміли, хто має взяти на баланс газові мережі в будинках.
— Якщо ОСББ вже уклали ці акти, то вони мають укласти договори про обслуговування мереж з організацією, яка має та відповідні дозволи. Це не обов'язково має бути «Вінницягаз», є й інші організації, що можуть виконувати обслуговування мереж, — сказала Логінова.
У Асоціації ОСББ Вінниччини рекомендують ретельно вивчити ці акти разом з юристами:
«Зверніть увагу щодо того, хто є власником внутрішньобудинкових мереж, зовнішньобудинкових мереж, відомчих мереж, хто є балансоутримувачем. Окрім цього чи відповідає дійсності схема розмежування газових мереж, вказана в такому акті, чи відповідають діаметри, довжина та кількість ввідного газопроводу, запірної арматури, засувки, кранів, тощо. Якщо ж ви не погоджуєтесь підписати акт, тоді надсилайте письмово запити та уточнення до ПАТ «Вінницягаз», — пояснюють на сайті Асоціації ОСББ.
Учасники зустрічі, 25 квітня, домовились створити робочу групу, яка перегляне типовий акт розмежування:
Читайте також:
- Газовики не змогли оскаржити штраф на 850 тисяч гривень у суді
- На 33% хочуть підняти тарифи за тепло. Якою може стати ціна опалення та гарячої води?
- «Зайві» суми в платіжках за газ. Звідки взялися і що робити?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
ВИМА могут ли эти сети принадлежать частным лицам, т.е. гражданам , если они представляют собой повышенную опасность?
-
Sergio Zagonочередная обдираловка они же нас за лохов держат
-
ТарасКогда хотели ввести аренду за то что газовые трубы подведены к потребителю, они не торопились эти трубы ОСББ впихивать. Схема не проконала давайте повешаем эти трубы на людей. Так может тогда облгазы будут платить ОСББ за пользование этими самими трубами, которыми они поставляют газ конечному потребителю?
-
NextЯ давно писав, що отих "Речниць", "комерційних директорів", та інших прилипал, ПАТ «Вінницягаз» давно потрібно ГНАТИ з роботи за службовою невідповідністью займаним посадам.Сепар Торонтуй reply Nextточно также как твоего опущенного царька.Next reply Сепар ТоронтуйOld man, you have already been written many times, drink green in the morning, the point will cease to hurt.Сепар Торонтуй reply NextО как порохобота клемануло. Твоему свинорылу даже это не помогло.Next reply Сепар ТоронтуйOld man, you have already been written many times, drink green in the morning, the point will cease to hurt.