Вінниця закупить для Херсону 100 євроконтейнерів для сміття

Вінниця закупить для Херсону 100 євроконтейнерів для сміття
фото ілюстративне
  • Наше місто продовжує допомагати деокупованому Херсону. На крайній сесії міської ради виділили кошти на закупівлю контейнерів для збору відходів.

Для деокупованого міста придбають сотню євроконтейнерів для сміття. З таким проханням до вінницької влади звернулася начальниця Херсонської міської військової адміністрації Галина Лугова.

Як підкреслює вінницький міський голова Сергій Моргунов, у Херсоні нині достатньо серйозна патова ситуація щодо інфраструктури. Росіяни вивезли всю комунальну техніку, навіть немає як позбирати сміття належним чином.

— Наші колеги з Херсона попросили, щоби ми підтримали їх з точки зору придбання контейнерів, тож ми виділяємо на це кошти, — додав Моргунов.

Відзначимо, що Херсон постійно обстрілюється, мають місце значні руйнування житлового фонду, інфраструктурних об’єктів, наслідки яких теж потрібно прибирати, розбирати завали, вивозити будівельне сміття тощо. Тим часом достатньо техніки у місті немає. Немає і надходжень до бюджету, адже більшість жителів виїхали, бізнес не працює.

 

Відео дня

Читайте також:

«Втомлені, але незламні»: світлини наших захисників з 59-ї бригади

Наші танкісти дадуть раду і «Леопардам», і «Абрамсам» — полковник Охріменко

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up