Вінниця бореться зі стихійною рекламою на опорах та парканах штрафами

Вінниця бореться зі стихійною рекламою на опорах та парканах штрафами
  • Самовільне розміщення рекламних оголошень псує зовнішній вигляд міста та створює безлад. Міська влада закликає вінничан до відповідальності. Одного чоловіка уже оштрафували.

Кожен з нас відповідальний за те, яким буде наше місто. На жаль, не всі дотримуються правил благоустрою, розміщуючи рекламу в недозволених місцях. Це не лише порушення закону, що псує зовнішній вигляд, а й прояв неповаги до інших мешканців.

У Вінницькій громаді діє Закон «Про організацію благоустрою населених пунктів»,тому міська влада продовжує боротися з цим явищем, залучаючи Муніципальну варту для контролю та накладання штрафів.

Днями муніципали склали протокол на вінничанина, який самовільно встановив металеву рекламну конструкцію на електроопорі.

«За таке порушення передбачається штраф у розмірі від 340 до 1360 гривень для громадян, а для суб’єктів господарювання — до 1700 гривень», — зазначає директор комунального підприємства «Вінницька муніципальна варта» Віталій Чигур.

Електроопори — місця найбільше облюбували порушники правил благоустрою.

— Незаконні рекламні конструкції хаотично захаращують вулиці. Перетворюють місто на безладний рекламний простір, де важко знайти важливу інформацію, — зазначають у міськраді. — Дотримуючись правил благоустрою, кожен з нас робить внесок у комфорт і естетику громади.

 

Читайте також:

У Карпатах врятували двох туристів з Хмільника

Трагедія в Карпатах: загинув 33-річний турист з Вінниці

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
Марія ЛЄХОВА
Марія ЛЄХОВА - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Олександр Дмитрук
    Ідіотизм! Завтра мій недруг надрукує  сто оголошень від мого імені і розклеє містом. Потім мене притягнуть до відповідальності??? Країна дебілів!
  • Oleksandra Zaiats
    Ура! Бо це жах, все заригано цими оголошеннями, які ще навряд чи хтось читає
  • Валентина Кононенко Кравчук
    Треба також наказувати тих хто шкодить майно мешканців ,наклеюючи реклами в ліфтах та в під'їздах великих будинків !
  • Таня Дубривная
    Їх благоустрій турбує!А те,що дерева вирубують молоді під забудови в самому центрі міста та землю розпродають,будинки в центрі міста стоять мов труни, сміття,то ніхто не бачить!

keyboard_arrow_up