Вінницький напівмарафон: що потрібно знати учасникам забігів

Вінницький напівмарафон: що потрібно знати учасникам забігів
  • Важлива спортивна подія для вінничан і гостей міста пройде вже 26-го травня.
  • Вінницький напівмарафон – це можливість пробігти масовий забіг на півтора кілометра або подолати довші дистанції на 10 або 21,095 кілометра.
  • Організатори оприлюднили маршрути забігів, розповіли про деталі організації напівмарафону та плани на майбутнє.

 

Вінничани та гості міста вже 26-го травня зможуть подолати обрані дистанції та досягнути своєї мети. Роман Семчук, заступник голови комітету по фізичній культурі і спорту, під час прес-конференції наголосив на тому, що Вінницький напівмарафон – це значна подія для міста, яка стає традиційною і перетворюється на візитівку міста.

Важлива інформація для учасників

Вінничани та гості міста вже 26-го травня зможуть подолати обрані дистанції та досягнути своєї мети.

Реєстрація на вінницький напівмарафон продовжується до 17-го травня на сайті https://run.vn.ua. Цьогорічний спортивний захід відрізняється тим, що учасники забігу на 10 та 21,095 кілометрів мають зробити реєстраційні внески у розмірі 100, 150 або 190 гривень (залежить від часу реєстрації).За день до заходу, 25 травня, бігуни отримають стартовий пакет учасника – номер та електронний чіп.

Відео дня

– Оскільки це серйозне фізичне навантаження, то кожен учасник повинен оформити або страховку або пройти медичний огляд і отримати довідку, – пояснює генеральний директор RIA Олег Горобець.

Забіги на 10 та 21,095 кілометр розпочнуться 26-го травня о 9:30, а масовий забіг планується на 15 хвилин пізніше – о 9:45.

Що стосується безпеки, то всі умови будуть дотримано. Через кожні два кілометра дистанції будуть стояти пункти з водою, а також у разі необхідності буде організована медична допомога.

– Цього року зона старту та фінішу буде огороджена високим парканом, щоб туди мали доступ лише учасники змагання, – говорить Олег Горобець.

На сьогодні на Вінницький напівмарафон зареєструвалось більше, ніж 600 учасників. Серед них є люди віком 60+ та іноземці, наприклад, спортсмен із США. В основному, за словами генерального директора RIA, беруть участь люди віком від 20-ти до 35-ти років.

Про організацію проекту

Напівмарафон проводиться вже вдруге і цього разу організатори врахували всі минулорічні «мінуси» і ввели ряд нових ідей та підходів. Олег Горобець наголосив, що для міста це не просто спортивна подія, а можливість познайомити туристів із Вінницею:

– Минулого року приблизно 50% учасників – це гості з інших міст. Це говорить про те, що хтось приїхав і залишився у місті на кілька днів: зайшов до кав'ярні, переночував у готелі. Тому це не просто здоровий спосіб життя.

Напівмарафони та марафони сьогодні проходять чи не у кожному місті України і організатори наголошують, що у Вінниці найдешевша ціна на участь у такому заході.

– Якщо взяти до прикладу марафони в Одесі або Києві, то участь у них коштує від 500 до 900 гривень, – наголошує Олег Горобець.

Крім того, напівмарафон – це мета, з якою вінничани та інші учасники живуть протягом року. Ціль, яка змушує підніматися зранку та бігти на стадіон або займатися у спортивному залі. Тому такі заходи стають невід'ємною частиною культурно-спортивного життя міста і все більше людей залучаються до бігу.

– Ми плануємо продовжувати проект, тому його організація проводиться на високому рівні. Відповідно, ми хотіли би бачити динаміку та отримувати результат від аудиторії, заради якої проект і створений, – наголошує Олег Горобець. – Нам потрібно бачити наскільки позитивно люди оцінюють захід і готові брати у ньому участь.

Організація напівмарафону  досить затратний процес, який коштує близько півмільйона гривень. Саме тому у питанні фінансування допомагають різні компанії, наприклад, генеральним партнером є «Подільска громада». І, власне, тому було прийняте рішення ввести реєстраційний внесок для учасників.

– Ми вважаємо, що маємо підвищувати якість, тому цього року кожен учасник отр, має якісніші крафтові медалі із натурального дерева. Спеціальний пакунок із фруктами і напоєм, – пояснює Олег Горобець.

Про маршрути

Цього року на учасників чекають оновлені маршрути із гарним балансом підняття та спусків. Маршрут проходить через проспект Космонавтів, Келецьку та навіть є невеликий «гак» у лісопарку.

За словами віце-президента федерації з легкої атлетики Андрія Ковенка, такі маршрути будуть цікавими для бігунів і дистанція навіть може претендувати на те, щоб у майбутньому проводити у Вінниці Чемпіонат України.

Читайте також: 

 

 

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Ігор К.
    шнобелівська премія з математики 2 (кола) х 10 км = 21,095
  • Марішка Загоруйко
    Маршрут змінений не лише в зоні Лісопарку. Минулого року 10 км бігли ще по Першотравневій, цього року цієї ділянки немає. Ми її замінили Лісопарком.
    Дуже чудово, що у Краматорську безкоштовна реєстрація, у нас минулого року також було безкоштовно.
    Проте цьогоріч встановили мінімальну вартість за участь, так як не всі учасники, які реєструються відповідальні, і зявляються на забіг.
  • 123
    Напівмарафони та марафони сьогодні проходять чи не у кожному місті України і організатори наголошують, що у Вінниці найдешевша ціна на участь у такому заході.

    Дата 22 Сентября 2018
    Начало события 09:00
    Город Краматорск
    Главное беговое событие Украинского Донбасса, посвященное 150-летию основания Краматорска. Бесплатная регистрация, креативные медали каждому финишеру и невероятный вечерний концерт. (с)
  • 123
    То в минулому році 10 км, то були не справжні 10км. Бо зараз я дивлюсь маршрут 2019 року і на 10км, є ділянка у лісопарку, якої в минулому році не було. Прикольно. Як ви там кажете: організація на найвищому рівні.
    І для організатора відкрию таємницю, що у Краматорську, щороку проводиться марафон Наш Краматорськ і він повністю безкоштовний. І при цьому є пункти харчування по трасі. А то як завжди тільки самі себе хвалять.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up