«Вінницьким старперам мона, а Femen ніззя?»: реакції на спалення «трамвайчика» Roshen

«Вінницьким старперам мона, а Femen ніззя?»: реакції на спалення «трамвайчика» Roshen
  • Сьогодні вночі напівоголена активістка руху Femen підпалила дитячий «трамвайчик», що стояв біля магазину Roshen на Соборній;
  • Ми зібрали реакції вінничан на цю подію.

«Приводом для акції послужили чергові викриття фінансових афер шоколадного бариги Петра Олексійовича, пов'язаних з публікацією «райських документів». Нехай горить трамвай подібно вогненній колісниці назавжди віднесе Порошенка туди, де немає ані високих податків, ані війни, ані злиднів, ані українців, які так ненависні шоколадному барону», – так пояснили акцію у Femen.

Ми зібрали найцікавіші (і ті, що містили найменше нецензурної лексики) коментарі вінничан про цю подію.

Відео дня

Ось що пишуть під самим постом Femen на їхній сторінці у FB:

 

Коментарі, які залишали вінничани під нашим матеріалом про акцію спалення «трамвайчика»:

 

Інші коменти з Facebook:

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (41)
  • Валерка
    Читав, що "активістку" затримали, в Києві та доправили до Вінниці)))

    Мені цікаво, хто спонсорує та тренує цих "фемен" (наприклад я коктель молотова робити не вмію, а ця "красота" професійно здійснювала підпал). Не здивуюсь, якщо виявиться, що трамвайчик передано на баланс одного з комунальних підприємств Вінниці, а навіть якщо і ні, всеодно палити чуже майно не можна і за це має бути відповідальність. У багатьох дворах міста є дитячі майданчики збудовані "рошен", набережна, фонтан та багато іншої інфраструктури, де відпочивають вінничани  та гості міста, якщо поліція-прокуратура-суд адекватно і по ЗАКОНУ не відреагують, то наше чудове, комфортне місто спалять ці фемен)))

    І саме головне ХТО  ОРГАНІЗАТОР та звідки???  Хоча і виконавиця також не місцева)))
  • Александр Балаганов
    надо собрать всех этих голых б.........в кучу и заставить 1 год подметать наши городские улицы.
  • Stas Man
    "Нагадаю, проект Фемен (образ "секс-працівниці з національними символами") - це технологія не ГБ, а ще давніша - царської охранки. Автором її вважається київський поліцмейстер Б. Ґюббенет, який 1879 р. (цитую за І.П.Білоконським), "борясь с украинским движением, <...> заставил всех проституток одеваться в национальный украинский костюм, который, таким образом, превращен был в признак разврата..."(с)", - написала Забужко.
  • Анонім
    Пусть горит огнем!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 П'яний вінничанин на Volkswagen «літав» Немирівським шосе 20:12 Тріумф на Чемпіонаті світу. Вінницькі юніори здобули 8 медалей у спортивній радіопеленгації 20:12 «Чи здоровий сон у вінничан?»: професор б’є на сполох і радить, як приборкати шум у місті 19:15 «Дайте, я перевірю вашу сумку»: права споживачів, які найчастіше порушуються в магазинах Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 19:08 П'яне застілля закінчилося пограбуванням: чоловік побив жінку та забрав її речі 18:49 Стартує відкритий чемпіонат Вінниці з пляжного футболу серед чоловічих команд 18:23 Вінничанам із порушенням зору розповіли, як виявляти дезінформацію та фейки 18:05 НМТ-2025 у цифрах: що показали результати по Україні та як відзначилась Вінниччина photo_camera 18:04 У селі Гулі 14-річний мопедист потрапив у ДТП: його госпіталізували 17:17 У Вінниці зафіксували новий температурний рекорд. Про що варто памʼятати під час спеки? 17:17 Нашому малюку шість місяців — і він уже плаває!» Як у Вінниці з’явилися басейни Kinder SPA (Новини компаній) 16:40 Задушили та закопали: на Вінниччині винесли вирок за жорстокий розбій та вбивство 15:03 На Вінниччині п'яні хулігани побили 64-річного чоловіка палицями photo_camera 14:30 Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова: освіта майбутнього (Новини компаній) 14:13 Другий шанс на життя. Що планують зробити з колишнім санаторієм на Старому місті? photo_camera 13:28 Бійка на озері: чоловік побив знайомого через ревнощі та втік 12:24 Аномальна спека та негода: повний метеопрогноз для Вінниччини play_circle_filled 11:50 «За шість днів наша команда ліквідувала 97 окупантів» (Соціальна реклама) 11:44 Неповнолітній диверсант: на Вінниччині засудили підлітка за підпал на замовлення ворога
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up