Вінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні.

Вінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні.

Сьогодні, 20 лютого вінницькі студенти Ходою Пам'яті вшанували Героїв Небесної Сотні.

Почалась хода від пам'ятника М. Коцюбинського аж до майдану Небесної сотні. Молодь несла портрети наших земляків, які загинули на Майдані - Максима Шимка, Леоніда Полянського, Валерія Брезденюка, Олександра Капіноса, Романа Оліха.
Біля пам'ятника Шевченка на майдані Небесної сотні пам'ять Героїв вшанували хвилиною мовчання. 

Потім були вірші. Були слова рідних загиблих. Слова волонтерів, та тих хто вижив. 

 

Вінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №1 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №2 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №3 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №4 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №5 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №6 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №7 на сайті 20minut.uaВінницька молодь Ходою пам'яті вшанувала Героїв Небесної сотні., фото №8 на сайті 20minut.ua

 

Подякуй журналісту гривнею icon Подякуй журналістці гривнею
...
Альона РЯБОКОНЬ - авторка цього матеріалу. Ви можете подякувати їй та надихнути на нові корисні матеріали
Закинути на Банку

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up