Вінничани зможуть на халяву покататися на ретротрамваї. Але тільки три дні
Трамвай «Ретро» - копія трамваїв, які курсували Вінницею у 1913 році. У ньому дерев’яні сидіння, на вікнах – фіранки. Спеціально до святкування 100-річчя трамваю для вагоновожатого та кондуктора пошили форму, відтворену по фотографіях того часу. На ній є зображення царського герба, печатки Миколи II.


25 та 27 жовтня екскурсійний трамвай «Ретро» працюватиме до 16.00 виїжджатиме із «Залізничного вокзалу» о 10:43 і прямуватиме до зупинки «Вишенька». 26 жовтня трамвай розпочне свою роботу о 14:25. Він курсуватиме по маршруту «Залізничний вокзал» - «Барське шосе». В депо прибуде о 18:28. Трамвай зупинятиметься на усіх зупинках. Проїзд для пасажирів - безкоштовний. на пам'ять усім даруватимуть ювілейні квитки «Вінницькому трамваю 100 років».
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном 61–16–98.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.