В Степашках батько з донькою плавав на човні. Чоловік стрибнув та не винирнув (ФОТО)

В Степашках батько з донькою плавав на човні. Чоловік стрибнув та не винирнув (ФОТО)

Страшна трагедія сталася в родині мешканців Уманя. На очах в доньки батько стрибнув в річку та не винирнув.

В суботу, 1 липня 2017 року, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у річці Сіб в селі Степашки Гайсинського району втопився чоловік.

«Під час відпочинку 46-річний житель Умані плаваючи на надувному човні разом з донькою зістрибнув  із човна у воду та з невідомих причин не винирнув на поверхню», - розказують в прес-центрі рятувальної служби.

Бійці ДСНС одразу розпочали пошуки чоловіка, однак безрезультатно. Наступного дня, 2 липня на місце виклику прибули водолази.

Відео дня

В Степашках батько з донькою плавав на човні. Чоловік стрибнув та не винирнув (ФОТО), фото №1 на сайті 20minut.ua

На жаль, станом на сьогодні, 3 липня, чоловіка ще не знайшли.

Наразі пошуки чоловіка  тривають.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Задунайский Торонтуй
    Ну что, опять ликбез включать? Окей.

    По украински выныривать - виринати. Соответственно вынырнул - виринув.
    Задунайский Торонтуй reply Задунайский Торонтуй
    Вот, пример из классика. А то наставили памятников, а грамотнее не стали:

    "І блідний місяць на ту пору

    Із хмари де-де виглядав,

    Неначе човен в синім морі

    То виринав, то потопав."

keyboard_arrow_up