У «Вінницязеленбуді» розповіли, які роботи виконують напередодні потепління

У «Вінницязеленбуді» розповіли, які роботи виконують напередодні потепління
  • Робота не припиняється. Колектив «Вінницязеленбуд» продовжує активно працювати, аби незабаром зелені насадження міста знову розквітли і радували вінничан та гостей міста.

Як розповіла очільниця «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш, нещодавно працівники комунального підприємства порозв’язували хвойні – туї та ялівець. Тепер почали обрізати ці молоді дерева на вулицях: Замостянська, Пирогова, Я. Гальчевського, Д. Нечая.

— Спектр робіт у наших працівників досить широкий. Зараз ми також розпушуємо ґрунт на квітниках, щоб швидше зацвіли цибулькові, продовжуємо вичісувати газони для смарагдового забарвлення та вносимо перші весняні мінеральні добрива, — додає Тетяна Прибиш.

Також працівники «Вінницязеленбуду» підстригають кущі, з яких формуються живі огорожі. Крім того, обприскують гілля дерев, аби стимулювати нові листочки пробуджуватись після холодів.

Відео дня

«З кожним тижнем кількість робіт додається до нашого списку, адже температурний режим дозволяє впевнено рухатись вперед. Ми виконуємо всі етапи робіт не пропускаючи нічого, оскільки з часом приступити до наступних дій буде неможливо», — каже в.о директора КП «Вінницязеленбуд» Тетяна Прибиш.

 

Читайте також:

«Загадки середньовічної Вінниці». Які екскурсії від Офісу туризму підготували на березень

Вінничан запрошують на військово-патріотичний фест «Мелодії незламних сердець»

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up